Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől lettem hirtelen ennyire...

Mitől lettem hirtelen ennyire népszerü/felkapott?

Figyelt kérdés
15 vagyok és fiú, ősztől új sulit kezdtem, eléggé megváltoztam, saját stílusom lett.. 1 hónapja szokatlan dologra kaptam fel a fejem. A sulimból valami okból kifolyólag úgymond népszerü lettem. Napi 5-10 ismerősnek jelölést kaptam facebookon szinte a mai napig és megnőtt a lány barátaim száma is, pedig teljesen átalagos srác vagyok, de szerintük helyes és különleges egyben, téma lettem lassan a sulimban. Persze annak a lánynak aki nekem nagyon megtetszett, annak annyira már nem... Fura ez nekem... És nem tudom, lehet féltékenységből, de a legtöbb fiú, ki nem ismer elkezdett b*zizni.. Hogyan tudnék ebből a helyzetből valami jót is kihozni?

2014. jan. 20. 22:56
1 2
 11/18 anonim válasza:

bazzeg mintha én irtam volna az egészet XDXD

rocker vagyok, persze közbe rájöttem hogy jóképű is :D

2014. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hát régebb olyan semmilyen stílusom volt, nem igazán feltünő, hogy is mondjam nem nagyon adtam magamra
2014. jan. 21. 14:54
 13/18 anonim ***** válasza:

küldj egy képet és megmondom, hogy mitől nézel ki olyan "hű" de jól ;D

de ugye jól kezeled ezt a helyzetet? mert ha az én esetemben ez megtörténne, nem tudom, hogy kezelném...

előzőleg nyomi voltál vagy mi? :)

15/L

2014. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"hát egy metálos rockos stílus szerintem kicsit sem mondható melegnek és nem is viselkedek úgy..."


Ez nem stílustól függ... Nekem az összes meleg ismerősöm rocker. A barátnőm pasija meg rózsaszín inget hord. Na, erre varrj gombot!

2014. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
hát na, de ha barátnőm is van jelenleg s még a gondolattól is rosszul vagyok, hogy két egynemü együtt legyen :D
2014. jan. 21. 15:09
 16/18 anonim ***** válasza:

Akkor megvan az ok! :D

1. rossz fiúk a többségnek jobban bejön lányoknál

2. ha semmilyen volt a stílusod, akkor ez a hirtelen tényleges stílus amire váltottál, keltette fel másokra a figyelmet, lehetséges az is, hogy nagyon jól nézel ki, csak akkor még nem hoztad ki magadból azt ami lehetett volna! :)


13/L újra :D

2014. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A metálos rockos már nem a menő széria tagja pedig sokkal jobb mint a buz.is cuccok.Lehet hogy megnőtt az önbizalmad és a többi jött magától.
2014. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
hát az önbizalmam tényleg megnőtt és lazább is vagyok mint voltam, köszi a segítséget :D
2014. jan. 21. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!