Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az osztályban egy lány szórako...

Az osztályban egy lány szórakozik az érzéseimmel magyarul bántó megjegyzéseket tesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztály társam (lány) cseszeget folyamatosan. Pl:beszólogat, hazudozik a többieknek a pasimról és rólam + csak rólam, ha röpizünk a suliban és egy csapatba kerülünk és rontok akkor csak az én fejemet ordítja le másét bezzeg sose.Mit csináljak? (ha beszélek vele annak nincs értelme mert a sleppje meg ő mindent kifiguráznak és ellenem fordítják)

2014. jan. 23. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele foglalkozni. Ennyi. Saját tapasztalat...Ha látják rajtad hogy ez zavar téged, ugyanúgy csesztetni fognak. Velem is ez volt, aztán úgy tettem mintha megse hallanám, nem foglalkoztam velük, azzal voltam akit bírok stb... Aztán egy hét leforgása után megunták, mert nem volt bántó számomra amit mondtak, egyszerűen leszartam, lepattant rólam, ha szabad így fogalmazni.


Tehát, nézd őket/őt levegőnek. :)

2014. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jan. 23. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak irigyek rád!
2014. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megoldás: Bumm a fejbe!
2014. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!