Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ötletek arra, hogy egy nem...

Ötletek arra, hogy egy nem túl szép arcú lány milyen profil képet állítson be facebookon?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem a fényképeimet, most nincs is profil (semmilyen) képem facebookon.

Első sorban nem arra gondolok, hogy hogyan tudnék előnyös képet készíteni, sajnos ez nem opció, digitálisan sem szeretnék csalni a képpel, mert tisztában vannak az ismerőseim is az adottságaimmal, nem szeretnék nevetségessé válni. De mégis milyen lehetőségek vannak még?

Van aki tájképet stb. állít be, nem tudom megítélni mennyire fura ez.

Vagy a legkorrektebb megoldás ha nincs állítok be képem?



2014. jan. 25. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ mi a problémád! pl. ha pattanásos vagy akkor ne legyen közeli, lehet esetleg egy barátnőddel"pózolós" ölelkezős kép messzebbről 10-15 méterről ez egy egyszerű kép. Esetleg ha nem is akarsz photosoppolni akkor egy kis effektet nyugodtan használhatsz sötétítés vagy fekete-fehér kép ami jól is néz ki. :D
2014. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbb fogadd el magad :)
2014. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon közeli vagy távoli kép.


Ha az alakoddal nincs kifogásod tegyél be egy teljes alakosat, amin az arcod kicsi.

Ha az sem tetszik akkor oldalról, hátulról, vagy árnyékos amin a körvonalad látszik...

Ha a bőröddel nincs baj akkor pl. fél arc, negyed arc, szem.

Próbálkozhatsz felülről fotózással is, az (szerintem) előnyösebben torzít, mint az alulról fotózás.

2014. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, igazából sem az alakommal sem pattanásokkal nincs különösebb problémám, inkább a vonásaim miatt tartok a fényképektől.
2014. jan. 26. 00:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

te lennél a legmenőbb:

[link]

:D

2014. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amúgy valami hasonlót csinálj ezekhez szerintem :D
2014. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mondjuk ne rakj fel képet, vagy töröld magad facebookról. tudom ma ez öngyilkosságot jelent.


a fenti galéria adja :)

2014. jan. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

küldj képet privátban

üdv: egy fotós

2014. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
nekem két képet küldj mer émmeg profi fotós vagyok
2014. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 akkor ez a videó tőled származik! :D

http://www.youtube.com/watch?v=DWAU9Ytav0k

2014. jan. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!