Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék közelíteni hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelíteni hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány a sulimban (nem egy osztályba járunk), még egyátalán nem ismer engem, szerintem még nem is látott. Facebook-on jelöltem be, nagyon megtetszett, és a profilja alapján úgy érzem, hogy sok közös van bennünk. Csak az a baj, hogy én rettentően visszahúzódó vagyok, és képtelen vagyok kezdeményezni. Nem tudom hogyan csináljam. Mert ha mégis megpróbálnám, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy rámjönne a görcs, és elrontanám az egészet. Azért is aggódom, mert nem vagyok egy beszédes típus, és nehezen nyílok meg mások előtt. Milyen tanácsokat tudtok adni?


Válaszaitokat előre is köszönöm!

15/F



2013. jan. 29. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
írj neki egy szerelmes levelet.
2013. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De azt sem tudja, hogy ki vagyok. Ez így elég furán jönne ki. Az meg a másik, hogy nem szerelmet akarok neki vallani, hanem közelebbről megismerni.
2013. jan. 29. 18:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt olvasva esélytelen. Vagy összeszeded magad és férfi leszel vagy megvárod még egy nagypofájú műmájer felszedi.
2013. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Esetleg valami konkrétabb tanácsot/ötletet is tudtok adni?
2013. jan. 29. 18:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Legyél beszédesebb típus. Mást nem tudok mondani. Vagy tökös leszel és kezdeményezel, vagy ahogy egy előző válaszoló mondta valaki elszedi előled.
2013. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kár, hogy ez nem ilyen egyszerűen működik. Ha soha életemben nem beszéltem többet, mint amennyit muszáj volt, akkor most sem fogok egy csettintésre dumagéppé változni. És nem is az a célom, mert jó nekem így. Csak kezdeményezni nem tudok, mert mindig annyit rágódom a dolgokon, hogy a végén nem tudom megcsinálni őket.


Szerintetek hogy kerüljek kapcsolatba vele? Először írjak rá facebookon? Mit mondjak neki? Mivel kezdjem?

2013. jan. 29. 18:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a faszbookot bár erre jo lesz ha másra nem is most jól jön neked , ha már élőben nem megy.
2013. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És hogyan kezdjem? Mit írjak neki? Ki vagyok, miért írok rá?

Nem akarok első benyomásra a szemében egy szerencsétlennek tűnni, mert nem vagyok az, csak a kezdeményezésben nincs gyakorlatom.

2013. jan. 29. 18:22
 9/13 Vad-Ász ***** válasza:

FACEBUKKON KÜLD NEKI EZT:

csá.

-

Mizu?


tutira válaszol....agyis nálam erre mindig válaszolnak. :)

2013. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem vagyok ennyire laza. :)
2013. jan. 29. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!