Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mi a mostani...

Szerintetek mi a mostani fiatalok legnagyobb hibája?

Figyelt kérdés
A 12-20 éves korosztályra gondolok (én is ebbe a kategóriában vagyok). Az érdekelne, hogy szerintetek mi az, amit a legtöbben elrontanak/hibásan/tévedésből tesznek meg és ez majdnem mindenkivel előfordul. (Érdekelne, h én is beletartozok-e ezekbe) Írjatok pár példát, mondjuk túl korán nőnek fel meg ilyenek! Ha sorrendbe rakjátok az még jobb :)

2014. jan. 27. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem törődömség.
2014. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
az empátia hiánya.
2014. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

A liberalis neveltetes amit kaptak, es ami miatt pofatlan, tiszteletet es erkolcsot hirbol sem ismero, eletkeptelen kis nyomorekok lettek (tisztelet a kivetelnek).


25/F

2014. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Sokminent lesza rnak, illetve túl sokat hisznek magukról. Továbbá a tisztelet hiánya az idősebbek felé, valamint hogy nem becsülnek meg dolgokat.
2014. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Túlságosan adnak a külsőségekre.
2014. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Kivétel vagyok, én írtam ki. A kérdésben is benne van a válasz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2014. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Kapkodás, sietnek mindenhova, mindent ki akarnak próbálni, másokhoz hasonlítják magukat, mások miatt csinálnak bizonyos dolgokat, hiányzik belőlük az egyén, nem tudnak kiállni magukért
2014. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%
Az, hogy nem voltak se kisdobosok, se úttörők.
2014. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden generációnak vannak hibái, de ha egyet vagy kettőt kellene kiemelni szerintem az, hogy elveszik az interperszonális kapcsolataik meghittsége. A technikára, a divatra, az azonnali élményekre, élvezetekre figyelnek ahelyett, hogy egymásra figyelnének, bár ez nem csak a legfiatalabbak hibája.
2014. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
Azt a 'tisztelet a kivételnek' kifejezést majd írjátok már oda :D Nem jó azt olvasni, hogy én is ilyen lennék.
2014. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!