Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti, akik folyton mosolyogtok!...

Ti, akik folyton mosolyogtok! Ha összetalálkozik a tekintetetek egy másikkal, szinte reflexből rámosolyogtok. Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is ilyen lenni! :) Remélem még nem késő! Hogyan csináljam?

2014. febr. 2. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mosolygunk mindenkire :) Engem is mosolygósnak mondanak, de idegenekre nem mosolygok csak úgy csak ha beszélgetésre kerül a sor, akit meg ismerek ha meglátom mosolygok, de ez reflexből jön:) Miért ne mosolyognék? Millió feladatom és " problémám" van ( nekem ugyanaz a kettő szóval csak feladatom van) de olyan a világ amilyennek belül érzed magad :)
2014. febr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok - de ez alatt nem a fültöl-fülig mosolygást kell érteni, hanemmajdnem csak jelzésszerüt -, nekem ez annyir jelent, hogy ha barátságos leszel, nem utasítalak el, egyébként meg örüljünk, hogy élünk.


Egyszerüen magadban kell rendet tenni és a másik felé nem eleve elzárkózni.

2014. febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én idegenekre nem mosolygok, ám mindenkire akit ismerek igen :D


Mindenkivel "belsőséges" a kapcsolatom, tehát sok dologban szoktam benne lenni alapvetőleg, van közös emlékem velük és mindig eszembe jut valami az adott személlyel kapcsolatban és mosolygok :DD

2014. febr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat itt Daniaban az idegenek is szoktak egymasra mosolyogni, pl szembejon egy neni, egymasra nezunk, es egy gyors mosolyt valtunk. Szebb a vilag annal, mint amikor mindenki morcos :)
2014. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nem mosolygok idegenekre,bar megesett mar,h megtortent azert,mert o is mosolygott,es nem tudtam visszatartani :D nalad ez reflex,h mosolygok az ismeroseimre, kiskoromban mindig mogorva voltam allitolag,es mindenki mondta,h mosolyogjak tobbet :) es igy ram ragadt. Szerintem ha te is elkezdesz tobbet mosolyogni,hamar megszokod,es reflexszeruen fog menni,nem fogod tudni abbahagyni :D :)
2014. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mit tanácsolnátok olyanoknak, akik általában zavarba jönnek, amikor találkozik a tekintetük másokéval, és ösztönösen inkább elkapják a fejüket? Hogyan lehet ilyenből átváltozni olyanba, mint amilyenek Ti vagytok?
2014. febr. 3. 14:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy mosoly nem kerül semmibe. És miért ne mosolyognék, ha az én napom is szebb lesz tőle?
2014. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
meg nem kerultetek felreertheto szituacioba a mosolygas miatt?
2014. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elég sokszor :D de ez benne van a pakliban.
2015. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!