Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen okai vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen okai vannak annak ha egy fiúra rámosolyogtok? Konkrét példa lent!  Nagyon tudni szeretném! 

Figyelt kérdés
Ha egy fiút nem ismertek annyira csak többi barátod miatt volt a társaságodba 2-3x, de régebben is láttad már és akkor is gyakran mosolyogtál rá és most is de csak köszönő viszonyban vagytok beszélni nem szoktatok vele de ilyenkor mindig mosolyogtok.
2013. okt. 3. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha tetszik azért, ha nem csak kedvességből
2013. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

A fogak villantása megfélemlítésre is szolgálhat :D

Amúgy lehet,hogy bejössz neki,vagy csak egyszerűen ő ilyen mosolygós :)

2013. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Cult of Personality

Lányokat kérdeztem -.-"

2013. okt. 3. 18:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül neked szól. Csak jó kedvű.
2013. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
10/10 ből jókedve van?
2013. okt. 3. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:

gondolom azt akarod hallani, hogy igen, csakis az lehet, hogy nagggyon tetszel neki :D

szóval naggggyon tetszel neki!!

2013. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ezt akarom hallani hanem a lehetséges dolgokat
2013. okt. 3. 18:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én inkább arra mosolygok aki tetszik nekem. Vagy persze a barátaimra, de őket ismerem, szóval az nem nagy dolog, míg egy ismeretlenre mosolyogni nálam az. :)


16L

2013. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom :)

Nincs semmi célja nálam,én mindenkire mosolygok, általában visszamosolyognak, így jobb lesz mind a kettőnk napja :)

2013. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok "" ?
2013. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!