Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt olyan, hogy úgy érzetétek...

Volt olyan, hogy úgy érzetétek, hogy nem érdekeltek senkit, vagy azt gondoltátok, hogy tesz rátok magasról valaki, aztán kiderült, hogy mégis érdeklődtek utánad, csak te nem tudtál róla?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés úgy ötlött eszembe,hogy inaktiváltam a facebook fiókomat kb 3 hete több okból is.Az egyik az volt,hogy kíváncsi voltam,hányan keresnek meg ezután,mert úgy voltam vele,aki nagyon akar tőlem valamit,úgyis megtalál pl. telefon,email,skype.Valaki felhívott,hogy hova tűntem vagy sms-t írt,de olyan is van,aki hozzám közelebb álló ember,és mai napig nem kérdezte meg,hova tűntem az oldalról.(mert csak ott szoktunk szinte kommunikálni és tudom,hogy gyakran fent van,személyesen 1 hónapja nem talizunk).Meg a minap hallottam azt is,hogy egy barátnőmnél érdeklődött egy srác,hogy hova tűntem az oldalról,tehát többen beszélték,csak hozzám nem jutott el az infó,esetleg később.Megfordult a fejemben az,hogy lehet,hogy azt hiszem,tesznek rám magasról,de közben mégsem?Viszont akinek hiányzom vagy akit valóban érdekel,hova tűntem (nem csak a facebookról,hanem úgy az éterből),az úgyis megkeres,nem? Olyan gáz,hogy szinte csak facebookon tartják az emberek a kapcsolatot,és nem is akarnék visszatérni az oldalra,de mi van,ha valaki csak úgy találna meg,mert máshogy nem tud elérni?


27/N


2014. febr. 2. 16:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
elvileg amúgy nem tudod magad teljesen letörölni,ha újra be akarsz jelentkezni,be tudsz lépni az email címeddel és jelszavaddal,és ugyanolyan marad az oldalad,mint volt...
2014. febr. 5. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!