Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj, hogy nem járok el sehova?

Baj, hogy nem járok el sehova?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,10.-es.Az osztálytársaim mind járnak bulizni,alkoholt isznak,de engem ez egyszerűen nem érdekel.Még sosem voltam részeg.Még a nyáron volt,hogy megbontottam néha egy doboz sört,hogy ne lógjak ki a sorból,de rájöttem,hogy biába erőltetem,nincs rá szükségem.Nem szeretek táncolni.Most lesz a farsang,oda sem akarok elmenni.Igazából nem is szeretem az osztályomat sem,nincs ott egy rendes barátom sem.Mindenki ilyen alkoholista,bulimániás.Van 2-3 barátom,akivel úgy tényleg jóban vagyok.Én csak kondizni járok.Bár,azt elég komolyan veszem.

2014. febr. 4. 16:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hallod Peti. Nekem azt ígérted hogy többet nem is jössz föl erre az oldalra. Erre egy óra sem telik el és mit csinálsz?
2014. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom feltűnt-e de téged piszkálnak, Peti :DD
2014. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem baj. Szerintem ez a mi generációs problémánk. Mindenki csak abban látja az örömét, hogy elmegy egy zajos zsúfolt helyre ahol állítólag zenét hallgatnak és mindenki iszik vagy már hány. Undorodom ettől az élet stílustól. Én se járok bulizni nem az én világom, egy ideig engem is piszkáltak veled, de aztán kialakult egy baráti köröm és velük nagyon jól elvagyunk a suliban is és azon túl is. :) A kondizás egy értékes hobbi, ne érezd magad kellemetlenül, hogy más értékrended van mint mindenkinek. Szerintem ez becsülendő! :) Remélem tudtam segíteni.

18/L

2014. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia Peti! Az én történetem ugyanez volt, csak 10 évvel ezelőtt. És engem kiközösítettek, alapból.

Szerintem ne erőltesd a bulizást, ha nem tetszik. De az első párat azért próbáld meg, hátha mégis.

Az ivásnak szerintem túl sok jelentőséget tulajdonítanak. Anno az osztályban az volt a legmenőbb csaj, aki nem emlékezett egyik bulira sem (?). Én meg könyvtárba jártam.

Pár év múlva meg fogod találni a helyed, addig is kitartás!

2014. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobban vagy már Peti?
2014. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te nem érzed bajnak akkor nem az. Jól teszed, hogy jársz kondizni és a barátaiddal is legalább néha ide-oda. Apukám mondta régebben, hogy inkább 10 ellenség, mint 1 álbarát és szerintem igaza is van ebben a dologban, mert az ellenségeidről tudsz, de az álbarátokat sokszor túl későn szokta észrevenni az ember. Ha nem tetszik a bulizás és az ivászat hagyd ki az életedből. Én se értem, hogy mi értelme annak, hogy leidd magad, aztán pedig másnapos vagy, vagy a hányásig, rosszullétig iszol.

15\L

2014. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy hányj, és másnapos legyél, elég komolyan kell fogyasztani. Nem úgy működik az alkohol, hogy benyomsz 2 felest, és akkor ott filmszakadás, egész nap hánysz, verekszel, össze-vissza kefélsz, és terrorista leszel.


Ez nem maga a gonosz, csak tudni kell hol a határ.


A discon kívül egyébként vannak más lehetőségek is.

2014. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!