Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves fiú vagyok és diéta...

15 éves fiú vagyok és diéta nélkül kb. mennyi idő alatt lehet kockás a hasam? Ha valami jóó edzéstervet tudnátok mondani, annak örülnék, természetesen itthonra, nem járok kondiba se sehova! A feladatokat rendesen csinálnám, nagyon kéne a kockahas!

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
diéta nélkül nem lesz kockahas, főleg hogy nincs helyi zsírégetés. Illetve lesz, de nem fog látszódni, ha most is zsíros vagy.
2013. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nahát ezek a kérdések egyre inkább kezdenek olyanok lenni, mintha Bunny írná őket poénból.

"diéta nélkül kb. mennyi idő alatt lehet kockás a hasam?"

Soha a büdös életben barátom!

"Ha valami jóó edzéstervet tudnátok mondani, annak örülnék, természetesen itthonra, nem járok kondiba se sehova!"

Nem kötelező kimozdulni otthonról, de akkor eredményt se várjál!


Mit vártál? Majd zabálod a sok szemetet megcsinálsz 4000 felülést és ki leszel pattintva?

2013. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elfelejtheted ilyen lusta hozzáállással.
2013. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha csak a kockahas a célod akkor csinálj egy rakás aerobot. Izom is le fog menni rolad jo dieta nelkul de legalabb kockas lesz a hasad.
2013. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy ezt a google ba miért nem lehet kikeresni: hasizom gyakorlatok. Vagy beirod a youtube -ba. Ha annyira akarsz kockahasat akkor kezdj el csinálni függedzkedve lábemelést pl. 4x20-at. Ja meg ha nincs diétád sosem lesz kockás hasad.
2013. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nincs rajtam sok sír, nem eszek semmi chips-féléket, se semmit...
2013. aug. 22. 12:12
 7/12 A kérdező kommentje:
csak nincs kockahasam, eddig egy ideig csináltam normálisan napi 2 órányi felülést meg minden, és valamennyire látszódott is, csak én szeretném, ha normálisan látszódna
2013. aug. 22. 12:13
 8/12 anonim ***** válasza:
na jó segítek neked OLVASD EL A FEGYENCEDZÉST abba vannak jó gyakorlatok hasra is de a testépítők fikázását ne vedd komolyan, amúgy mit vársz 2 óra felüléstől??? OLYAN GYAKORLAT KELL AMIBŐL 8-12 (maximum 16) ismétlés tudsz csinálni csinál a LÁBEMELÉST meg Hasprést Lábemelés függeszkedve (nyújtott lábbal) ha nem megy akkor fekve JA ÉS
2013. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legfontosabb csináld ezt tömegnövelő étrenddel ami most nem mondok meg mi hanem [link] ezt olvasd el és csináld minimum 3-4 hónapig de jobb le ha kicsit tovább is (EZUTÁN izmos lesz a hasad de valószínűleg nem kockás mert lesz rajta egy kis zsír) MOST JÖN a lényeg ezután szálkásító étrend kell amit szintén nem irok le hanem olvasd el ezt [link]
2013. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó, okés, de ettől nem megy le a pici zsír a hasáról, mert nincs helyi zsírégetés. Tehát nem lesz elég a hasedzés önmagában!
2013. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!