Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem válaszolnak szívesen...

Miért nem válaszolnak szívesen facebookon az ismerőseim nekem?

Figyelt kérdés

Ha ráírok akármelyik iskolatársamra vagy osztálytársamra, vagy régebbi ismerőseimre, jobb esetben válaszolnak, de akkor is csak egy pár szavas tömör, és totál érzelemmentes válasz jön mindig.

Bár gyakran ráírok olyanokra, akikkel élőben még nem is beszéltem, de akkor is, mi az oka, hogy nem válaszolnak szívesen, csak ilyen flegmán? Miért nem akarnak beszélgetni velem ott, mint másokkal?


2014. febr. 9. 18:25
 1/3 anonim válasza:
Én példáúl utálok chatelni facebookon, haverjaimmal maximum egy kérdést teszünk fel, vagy szervezünk le egy programot.
2014. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pl., mert nem facebook-on kellene írogatni, hanem személyesen találkozni és beszélgetni. Tudod, ezt hívják úgy, hogy barátság és élet.
2014. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2014. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!