Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fura hogy ilyen életet akarok...

Fura hogy ilyen életet akarok élni?

Figyelt kérdés
Mint a skinsben.Egyszerűen nekem ez tetszik.Bulizni,cigizni egyszerűen csak szabadnak lenni.Azt akarok csinálni amit akarok.nem akarok lezülleni csak ezeket akarom csinálni.Ez fura?

2014. febr. 9. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem az, majd kinövöd, vagy rájössz, hogy ha nem vagy kőgazdag és nem kell dolgoznod azért, hogy finanszírozd mindezt, akkor ez nem megvalósítható.
2014. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, nagy a szabadságvágyad. Nekem is...
2014. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aztán egyszercsak ráébredsz, hogy nem tettél semmit, egy senki vagy, és a bulizós barátaid a felszínes emberek, nem tudsz velük másról beszélni, nincs más közös téma, nincs semmi. Átéltem már ezt, jó tanulni belőle, nyugodtan tedd meg, de azt vedd figyelembe, hogy ez csak a társadalmi nyomás, amit láttál a tv-ben. Inkább azon gondolkozz el, hogy mi tenne valóban szabaddá, mik az álmaid, amiket szeretnél, hogy teljesüljenek, ezekért tegyél meg mindent. Szerintem ezt tartsd szemelőtt. És még egyszer leírom, nyugodtan élj így, ha ez tesz boldoggá. Az élet túl rövid, arra, hogy elpazarold, és úgy élj, ahogy azt elvárják. Nekem nem jött be a bulizós dolog. Lehet, hogy neked bejön majd :)
2014. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor néztem, én is néha vágytam ezekre, de normál állapotban, vagyis amikor nem vagyok a hatása alatt, eszembe sem jutna.

Ha megnézed, ők sem élvezik ezt az életet, depressziósak, elveszettek.

2014. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
a 3. válaszoló nagyon jó dolgokat írt, az Ő tanácsát fogadd meg.
2014. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont ezek a dolgok a vezetnek a lezülléshez
2014. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!