Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Segitseg! Vagdosom magam mert...

Segitseg! Vagdosom magam mert senki nem folalkozik velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukamal es a bartjaval elek kulfoldon es most mar van egy kis testverem is...Apukam meghalt,anyukam nem foglalkozik velem es azt hiszi "nagy" vagyok de meg csak 13 eves vagyok szerintetek mit tegyek?? Soha nem mondja hogy szeret de lehet hogy nem is szeret...
2013. dec. 31. 02:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha magányos vagy szerezz barátokat.


Amúgy meg ne másoktól tedd függővé magad ennyire. Gondolkozz el azon, hogy ki vagy, milyen céljaid vannak. Tudd miket szerezz és azokhoz közeledj.


És szeresd anyut. Titokban :)

2013. dec. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Velem se foglalkozik senki, és mégse vagdosom magam. Gondolj már bele, mások hülyesége, figyelmetlensége miatt legyenek rajtad sebek? Megéri?
2013. dec. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat..:):);)
2013. dec. 31. 02:33
 4/11 anonim válasza:
77%
Kitartás kicsi lány!
2013. dec. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

én is egyedül vagyok de még se teszek ilyet! menj el bulizni szerezz barátokat és éld az életed!

ne foglalkozz velük.. mikor majd a saját lábadra állsz és elköltözöl majd észreveszik a dolgokat és te leszel olyan mint ö(k) és te se foglalkozol velük!!! :)

2013. dec. 31. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod,nekem írhatsz privit,sok családi krízist átéltem már én is,hátha tudok segíteni. Egyébként a nagy családi bajokra nálam az igaz barátok támogatása és segítsége adott megoldást,mert nekik elmondhattam bármit,és a kívülállóként adott tanácsaik után én is máshogy láttam a dolgokat. De te ráadásul külföldön élsz,be tudtál illeszkedni,vannak barátaid? Erős légy,kicsi lány,és ne tégy több kárt magadban! 18/l
2013. dec. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a kistestvéreddel, az biztos hogy szeretni fog! És kösd le magad, külföldön sokat lehet tanulni! És Próbáld valahogy átvészelni ezt a nehéz tinikorszakot, hidd el, egyszer rendbejön az életed! Légy boldog kislány!! :)
2013. dec. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felvághatnád te is magad a talpadtól a fejed tetejéig,nem kell a világnak több kiölt lelkű szemét,már így is nagy a túlszaporulat belőlük! Hogy írhatsz ilyet utolsó? Te pedig kérdező hallgass a többiekre,és ne bántsd magad,még figyelemfelkeltés miatt se. Hidd el,ezzel is erősebb leszel,ha túlvészeled ezt a nehéz korszakot. Barátkozz,tanulj sokat,olvass,keress magadnak célokat,foglalkozz a kistestvérrel,és mutasd ki anyukád felé a szereteted! Sok sikert! :D (az ilyen tahókkal meg ne foglalkozz :p)
2013. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokszor még a felnőttek is nehezen értelmeznek egy kapcsolatot, lehet, hogy csak te látod úgy, hogy anyukád nem foglalkozik veled! és sokszor találkozunk érthetetlen eemberi jelzésekkel is, legjobb példa erre most a 8. válaszoló. Kellett ott lenni egy törölt kommentnek a 7-8 között, mert akkor nincs értelme az egésznek :( Úgyhogy fel a fejjel kicsilány! Légy boldog az életben! :)
2014. jan. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nameless. válasza:

Először is nem mindegy hogy, adtál e rá okot hogy ne foglalkozzon veled.. jó tudom arra nincs ok hogy valakit ne szeressen az anyukája.. hanem úgy értem hogy legalább szót fogatsz e neki 13 évesen meg ilyenek.. ha igen próbáld meg elfogadni a helyzetet, ez később változhat, csak rajtad múlik.:)

Esetleg ha ennyire erősen érzed hogy nem foglalkozik veled, kérdezd meg tőle mért nem foglalkozik veled?! és akkor lehet kicsit jobban odafigyel majd rád.:)

Remélem tudtam segíteni.:D

2014. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!