Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetnék népszerűbb az...

Hogy lehetnék népszerűbb az általam ismert fiúk körében?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 14:44
 1/4 anonim válasza:
nagy mell segg és paff mindenki téged akar
2014. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 charles_darwin válasza:

ennyiből sajnos nem tudom megmondani, hogy min változtass...

Talán előbb mondd el hogy most milyen vagy és utána meg tudom mondani h min kellene változtatnod, ha egyáltalán kellene és nem a a körülötted lévő fiúkkal van a gond.

2014. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WyLToR válasza:

Igazából vannak ezek az edzések pl fenékre való edzés. Nos ha te oda szeretnél egy kis növekedést rajta akkor ajánlom a tömegnövelőt. Tudom ez most nagyon hülyén hangzik de működik. Ha megiszod a tömegnövelőt és rádolgozol az nem fog zsírként beépülni. Viszont ha látod hogy magadon pl fenéken van felesleg és azt akarod hogy olyan legyen mint a dob akkor a felesleget kell átalakítanod, viszont ha ilyen nincs akkor szénhidrátos kaja és kemény izzasztó formáló edzés.

Viszont ez csak az első lépés lenne a te szavaiddal élve hogy népszerűbb legyél az általad ismert fiúk körében. Hát ez egy igen érdekes kérdés és nem nagyon jó gondolkodás.

Ne vedd ezt most sértésnek amit írni fogok:

Ha olyan akarsz lenni akinek a pi***ja akkora mint egy alagút és észre sem veszed hogy átmennek rajta akkor ajánlom hogy járj el bulizni és a legnagyobb gangszter pasit kapd el ribi öltözetbe. Ha ezt folytatod akkor hidd el híres leszel vagyis lesz a pi***ád.

Viszont van a másik megközelítés.

Az öltözködés, a viselkedés, a mosoly, a fiú barátság.

Ezt most leírom érthetőbben.

Ajánlom a stílusos öltözködést nem azt mondom hogy neked szükséged van egy tonna pénzre menj be a legközelebbi new yorker vagy garage store-ba és vedd meg a legfeltűnőbb ruhát hanem stílushoz megfelelően. Pl.: kék cipő, fekete nadrág kék kivágott pólo, kicsit push-up melltartó. A hajad legyen ápolt legyen annak is egy illata. Nekem mint fiúnak ez egy jó pont ha érzem a mennyei haja illatát, a parfümjét. A viselkedés egy nagyon fontos dolog ne legyél lökött kell az is de ne nagyon, légy megértő, érdeklődő, barátságos, vidám. Jöhet a mosoly. Ez igazából egy szintén fontos dolog mivel mégiscsak jobb ha nem úgy néz ki az ember mint egy ló akinek a 2-3 napos széna maradvány van a szájába hanem a mindennap mosott, ápolt, kezelt. Ja igen el felejtettem beleírni a smink használatát. Nem azt mondom hogy sminkeld agyon magad mint aki lefejelte az avon katalógust hanem a kamaszkor jeleit takard el pattanás, mitesszer. Szemet kicsit húzd ki. Alapozó minimálisan. Ha ezek mind megvannak amit leírtam akkor már bevágódtál mindenkinél a 16-20 év közötti pasiknál.

2014. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WyLToR válasza:

Ja tényleg még hozzá téve az előző válaszhoz. Beleírtam a barátság kifejezést.

Ezalatt azt kell értened keress fiúkat mint barátság képpen. Ne engedd magad könnyen csak barátság, viszont ha van olyan aki bejön akkor hajrá ne kíméld, de ha csak barátság szerezz fiúkból sokat ne érdekeljen hogy ribinek hívnak a lányok ne foglalkozz ezekkel ők csak féltékenyek. Ajánlom ha sok fiú barátod van hidd el azok úgy fecsegnek mint magdi anyus a barátok köztben észre se veszed de már 25-en tudják. Ez pont az amiről beszéltem, ha egy fiú mondja a másiknak "Te ez a csajszi tök kedves megértő jól néz ki, alakja toppon van mindene nagyon jó, és ápolt." Ezeknek nagy része hogy a fiúk ugranak erre elhiheted én is fiúból vagyok.

18/F

2014. márc. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!