Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért bámulnak az emberek?

Miért bámulnak az emberek?

Figyelt kérdés
Mindig mikor megyek az utcán állandóan mindenki néz és nem tudom miért!Alapvetően szerintem semmi különös dolog nincs bennem ami miatt ezt kellene csinálni!Nem értem,és nem csak engem hanem anyámat is bámulják férfiak és nők is!

2014. febr. 21. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Gondolom azért amiért Te őket.

Mondd el nekem, hogy honnan tudod, hogy mindenki téged bámul?

Én amikor végigmegyek az utcán, elképzelésem sincs arról, hogy néznek-e az emberek. Pont nem érdekel. Én nem nézem őket, így azt feltételezem, hogy ők se néznek engem. Ennyire egyszerű.

Ne bámulj másokat azt kutatva, hogy bámulnak-e téged.

2014. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Szemedbe néznek, pont úgy mint a te az övékbe. Lehet, hogy ők is pont ugyanezt a kérdést teszik fel magukban :)
2014. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De amikor én sem bámulom őket akkor is bámulnak és én akkor szoktam rájuk nézni ha érzem hogy néznek!
2014. febr. 21. 11:27
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a lelkedet akarják.
2014. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Így igaz, semmi különös nincs abban, ha bámulnak, mert pontosan ugyanezt csinálod te is :D én is az a fajta vagyok, aki megnézi az arcokat, és épp ezért tapasztalom azt, hogy "bámulnak".
2014. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Elmondok egy megtörtént esetet. Szórakozott Cirmike reggel a hajában hagyta a 60 évvel ezelőtt megszokott papír hajcsavarókat és sietett busszal meg villamossal a munkahelyére. Amikor beérkezett lelkendezve mondta kolléganőinek, hogy képzeljék, ő nem tudja miért, de annyira bámulták őt a buszon meg villamoson, biztosan van benne valami szép és különleges.
2014. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó de sajnos én nem érzem magamban ezt a szépséget és különlegességet!
2014. febr. 21. 12:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kirivóan öltözöl?Volt egy ismerõsöm mindig panaszkodott, hogy nem tudja,hogy miért bámulják az emberek.En tudtam, de nem mertem beleavatkozni, mert rettentõen nem a korának megfelelõen öltözött.
2014. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én 16 éves vagyok és nem igazán mondanám hogy kirívóan öltözök.
2014. febr. 21. 12:40
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen nagyon sokan hiszik azt, hogy mindenki velük van elfoglalva. Valójában pedig a kutya se! Mindenkinek megvan a maga gondja-baja, ami leköti a figyelmét.
2014. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!