Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már nem értem miért bámulnak...

Már nem értem miért bámulnak meg az emberek az utcán, szerintetek melyik miatt inkább?

Figyelt kérdés

Eléggé megnéznek, az arcom nem túl szép, orromat, számat meg kell csináltatni, szóval aki elmegy mellettem az utcán jól belebámul az arcomba.

Viszont azért nem vagyok biztos abban, hogy csak ez az oka a bámulásnak, mert nem csak az bámul meg aki elmegy mellettem, hanem 10-20 méterekről is megbámulnak egyesek, ahonnan biztos nem látják milyen az arcom.

Arra gondoltam, lehet a mozgásomban valami, kicsit szociális fóbiás vagyok, az utcán gyorsan sétálok és nem túl határozott mozgással, ez feltűnő lehet? Emiatt megbámulhatnak?


2014. jan. 23. 20:03
 1/3 A kérdező kommentje:
18/F vagyok, ha ez fontos esetleg
2014. jan. 23. 20:05
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Bámulj vissza! Tuti elszégyelli magát!
2014. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Így ismeretlenül nehéz tippelni. Lehet csak üldözési mániád van.

Rakj fel képet magadról ha akarsz, és úgy ki lehetne zárni legalább az egyik dolgot a listáról...

2014. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!