Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában sok lett a lánybará...

Mostanában sok lett a lánybarátom. Ez csak barátság részükről vagy esetleg lehet több is?

Figyelt kérdés

28 éves srác vagyok, kb. két éve foglalkozom önismereti kérdésekkel. Olyan másfél évig nagyon nem találtam a helyem, kicsit búskomor és elkeseredett voltam az életet illetően. Mostanában egyre jobban kezdem érezni magam a bőrömben, kezdek magamra találni, most zárom le véglegesen a tinikoromat.


Egyik hétről a másikra arra eszméltem rá, hogy nagyon sok lány lett a barátom, akik imádnak velem lenni, beszélgetni. Rendszeresen hívnak is különböző rendezvényekre, bemutatják nekem a barátnőiket, de olyan is van, hogy csak kettesben megyünk valahová.


Szerintetek ez a lányok részéről pusztán baráti érdeklődés vagy esetleg több is lehet belőle?


Néha nehéz eldönteni, mert a határok elég rugalmasak, úgy vettem észre.


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2013. ápr. 10. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
pillanatnyilag csak baratsagot, de hogy jogy hqtszid ki a lapjaid a tivabbiakban csak rajtad all vagy bukik
2013. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Azon leszek. Neked már volt olyan esetre példa az életedben, hogy egy barátnőddel közelebb kerültetek egymáshoz?

2013. ápr. 10. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!