Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mekkora problémával lehet...

Mekkora problémával lehet pszichológushoz fordulni?

Figyelt kérdés

Pl.ilyen dolgok,hogy beilleszkedés közösségbe,kommunikációval való problémák(nehezen tudsz beszélni mások előtt ),rossz hangulat..tehát ilyen apró dolgok.


U.I:Aki volt már pszichológusnál az milyen problémával küzdött?(Nem muszáj ideírni,lehet privátba is)



2014. jan. 31. 17:20
 1/2 anonim válasza:
Bármivel fordulhatsz pszichológushoz, attól függően mennyire zavar a probléma. Nem fog elküldeni, hogy menj a fenébe ez nem is olyan nagy gond. Meghallgat, elbeszélget veled és megpróbál segíteni, veszíteni nem veszíthetsz vele. Nekem is vannak beilleszkedési problémáim, csak én a rosszabbik utat választottam. Te viszont dönts jól
2014. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Túlzott zárkózottság,elszigetelődés,önbizalomhiány,és azok miatt fordultam pszichológushoz amiket te is felsoroltál.

És igen,akármilyen problémával forfulhatsz pszichológushoz.

Pl.: az egyik ismerősöm azért ment segítségért mert nem szerette a szeplőit,a doki meghallgatta,beszélgettek,és ma már nem próbálja elrejteni őket,jól érzi magát a bőrében.

Szóval tényleg,nyugodtan menny.

És egyébként,ha iskolapszichológusról van szó,akkor főleg.Ezek nagyon sok problémát fognak okozni,és jobb ha mihamarabb "kezelik" őket.A iskolákban ezekre specializálódtak a doktorok(ezért iskolapszichológusok)úgyhogy nagy veszteség lenne ha nem mennél.

2014. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!