Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az miért van, hogy lányokkal...

Az miért van, hogy lányokkal nem merek beszélni?

Figyelt kérdés

Barátaim azt mondják spontán kellene beszélnem, de ha így teszek akkor bunkónak fogok tűnni, ha nem akkor meg túl komolyan.


Valakinek van valami ötlete?


17F



2014. márc. 10. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fiúkkal mersz? Úgy spontán, ismeretlenül? Vagy bárkivel, aki nem potenciális számodra? Mert akkor kezd ezzel, hogy úgy általában az emberekkel megtanulsz ismerkedni, aztán majd jön magától, hogy a lányokkal is menni fog.
2014. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát fiúkkal megy simán. Sokat szoktam velük röhögni meg minden, de lányoknál valahogy, mintha hangtompítót raknák a humorérzékemre, szarkazmusomra (amiből pedig elég sok van)
2014. márc. 10. 20:34
 3/11 A kérdező kommentje:
Ismeretlenekhez, általában nem szoktam egyébként beszélni, ez is csak úgy idővel jön.
2014. márc. 10. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy ismeretlenekkel gyakorolhatsz, hisz nincs tétje, nem úgy mint egy lánynál, aki mondjuk nagyon tetszik, esetleg szerelmes is vagy. Beszélgess kötetlenül mindenféle témában.
2014. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hol? Mert gondolom azért nem járókelőkkel :). Interneten keresztül, mikor idegenekkel beszélek, nincs ilyen problémám, mert olyankor tul. képpen "védve" vagyok. Meg az a baj, h nem vagyok társasági lény, a bulikat, összejöveteleket, nem élvezem.
2014. márc. 10. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan furcsa. Én nő vagyok és az élet minden területén nőkkel vagyok körülvéve, nagyon sok szórakoztató nőismerősöm van, ezért furcsállom, hogy ilyen hatással vannak rád a nők/lányok. Ők is sima emberek, nyugodtan add magad. Arra azért figyelj, hogy ne a mellüket nézd. :)
2014. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig csak ilyen helyeken tudod ezt begyakorolni, a négy fal közt nem fog menni.
2014. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha lányokkal beszélni próbálok szorongásom van. Mintha leblokkolna az agyam és csak a legkonkrétabb, rövidebb, egyszerűbb választ adok ha kérdeznek például. Ha nekem kéne kezdeményezni, akkor jön a "kínos csend" szituáció. Vagy ilyen: Hogy vagy?, és ilyen alap dolgok jutnak eszembe.
2014. márc. 10. 20:51
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk van olyan, h facebookon ráírok 1 két lányra és próbálok beszélni. Na ez úgy néz ki, h közbe 2-3 haverommal megbeszélem, h mit mondjak, de ezek a beszélgetések inkább negatív értelembe mennek el. Tehát, közbe pl. hülyülünk haverjaimmal, h mit írjak, erre ők mondanak vmi faszágot, röhögünk rajta, ezt leírom "cenzúrázva" oly módon, h ne bántsam meg, de ezzel elveszti a vicces részét, és hülyének néznek...
2014. márc. 10. 20:56
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, h a fiúk "gyökerek (ezt jó értelembe kell venni :D )" és velük viccelődhetek, hülyülhetek, fantáziálhatok. A lányoknál, meg mintha teljesen mások lennének. Olyan elérhetetlenek, vagy nem tudom, hogy mondjam.
2014. márc. 10. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!