Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gyakran mennek lányok kutyások...

Gyakran mennek lányok kutyásokhoz ismerkedni? Egy cimborámnak van egy leonbergije és egy újfoundlandija, de nem mindig sétáltatja őket. Viszont szívesen rámbízná őket, ismer.

Figyelt kérdés

Szerintetek jelentősen megnő az ismerkedő/ismerkedni vágyó lányok száma? Sűrűn fognak odajönni hozzám? Pláne, ha azt látják, kedvesen, aranyosan foglalkozok (futok/játszok/sétálgatok) velük, finoman szólok hozzájuk?


Nem vagyok kétszínű, soha nem játszom meg magam, ezért nem vigyorgok állandóan, mint a tejbetök, még kicsit szomorkásnak is tűnhet néha az arcom, de belül nem vagyok életunt, sőt! :))


Ezt azért le kellett írnom, nem fogok senki kedvéért színészkedni, olyan vagyok, amilyen, de ilyen gyönyörű, ápolt kutyusokkal még így is alaposan nőhet az esélyem az ismerkedésre veletek lányok? :)



2014. márc. 14. 11:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Persze, főleg, amikor a méretes kutyák méretes ürülékét kaparod fel a földről egy méretes nejlonzsákba, akkor leszel a legvonzóbb számomra.
2014. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem értelek..

Miért a lányoknak kéne odamenni hozzád ismerkedni?

Ez ugyan nincs kizárva, de nem Neked kéne kezdeményezni??

Ilyen kutyák mellett hidd azt, hogy ez egy alkalom lehetőség ismerkedésre, kezdeményezésre, tedd meg!

Nem vagy kicsit önbizalomhiányos, hogy a kutyáktól várod a megoldást?

2014. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Második, lehet igazad van, de hirtelen nem tudom elképzelni, hogy milyen indíttatással, milyen jogon mehetnék oda hozzátok. :)


Csak azért, mert kutyusokkal sétálgatok? Úgy értem nem küldenétek el a jó fenébe, hogy mégis mit akar tőlem ez a fickó itt? ("Álomszép kutyusokkal sétál rendben, de ez már okot ad neki, hogy idegenként ismerkedni jöjjön hozzám?")

2014. márc. 14. 12:01
 4/24 A kérdező kommentje:

Első, a kutya negyven kg-nál kezdődik.


És az igazán illúzióromboló az, aki kutyát, macskát tart, de arra már nem képes, hogy felvegye a piszkát, mert az "milyen alantas". Ezzel növelve az amúgy is kutyapiszkok miatt járhatatlan parkjaink "vonzerejét".

2014. márc. 14. 12:07
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Na, ha majd ezt elmondod a kollégáidnak is, akik "szarnak" összeszedni a mellékterméket, azzal tényleg bevágodhatsz nálam. Kutyával önmagában nem igazán...
2014. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
9%
Nem szoktam kezdeményezni, szóval részemről hoppon maradnál :)
2014. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A páromra nyomulnak a csajok, ha kiviszi a kutyusunkat sétáltatni és forditva is igy van!
2014. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A férjemhez is gyakran mennek oda csajok, amikor a kutyánkat sétáltatja (pedig nem egy férfiszépség) de még hozzám is (lányok!) de ez a kutya miatt van: egy csoda édes, pöttyös terrier, aki egyfolytában kedvesen vigyorog, ezért rendszeresen odajönnek, jajdeédes, milyen fajta stb. kililkendezik magukat, mi büszkék vagyunk, aztán elmennek, sosem kérnek randit :D Na most ez két negyvenkilós óriáskutyával.. én elhiszem, hogy gyönyörűek meg impozánsak, de nem "cukik" érted. Ez olyan dolog, hogy egy nő előbb odamegy megnézni egy rózsaszín-fehér Suzukit, mint egy fekete Maseratit. = )
2014. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

" egy nő előbb odamegy megnézni egy rózsaszín-fehér Suzukit, mint egy fekete Maseratit"

Női gondolkodás, de nem rossz, nem vagyunk egyformák..

Egyszer autót árultam a piacon, mellettem állt egy jobb autó.

Jött egy fickó két csajjal, az egyik rögtön lelkendezett meglátva: te Pici, ezt vigyük el, imádom a pezsgő arany metál színt. (A színek kifejezésében a nők utolérhetetlenek). Ültek befelé, kérdezte: milyen autó is ez??

2014. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem azt, aki szereti a kutyákat, de nem mennék oda csak úgy hozzá!
2014. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!