Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek hogyan válhat...

Szerintetek hogyan válhat valaki olyan VIP-vé, aki gazdag embereket, okosakat, szórakoztatókat és jó nőket nagy számban ismer, úgy hogy nagyrabecsült személy is ebben a körben és gyakran elhívják jó összejövetelekre vagy sokan eljönnek az övéire?

Figyelt kérdés
Ha van ehhez hasonló ismerősötök, meséljetek róla!
2013. aug. 24. 04:50
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Hajdu Peter az idealod? Reszvetem!
2013. aug. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is részvétem, ha ilyen körben akarsz mozogni :( Gazdag emberek, akik okosak és szórakoztatók??? Mintha gazdag, okos szórakoztató politikust keresnél - Lehet hogy gazdag, de biztos nem okos és nem szórakoztató - de a legbiztosabb hogy nem becsületes! Kerüld el őket messziről! :(
2013. aug. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ne gondold, hogy a gazdagok, híresek olyan jó arcok. legtöbbje beszari, gáz és még unalmas is.. én sem hittem el mindaddig, amíg egy zártkörű díjátadóra nem voltam hivatalos! azt hittem, hogy mekkorát fogok bulizni az afterparty.. hát tévedtem!
2013. aug. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jaja pontosan! na egyrészt én nem hiszem h pont hajdú p olyan VIP lenne :) másrészt tényleg ne hidd ám h ők olyan hű de kellemesek és hű de jó pofák. én is mozgok ilyen körökben és hát na ... röviden azt mondanám h tudod sok minden csak kívülről fényes ám!


de a konkrét válaszom: sehogy! ezekbe a körökbe vagy bele születsz vagy a területed miatt bele nősz, de szal úgymond akarattal, célzottan ezt nem lehet elhatározni h na most ide kerülök és VIP leszek :)


de mondjak egy érdekes dolgot? tudod, h hány amolyan nagyon magasan VIP ember mondja azt h sokszor inkább szívesen cserélne egy átlag emberrel és lenne egy észrevétlen "senki" ? bizony nagyon sokszor! szinte menekül ... és örül ha egy eldugott balatoni nyaralóban végre tölthet egy hétvégét úgy a haverokkal h nincs se újságíró se senki a környéken. szar ám mindig vágni a jóképet és jópofizni mert sose tudod melyik kamera vesz és stb stb.


és miért akarnál bekerülni amúgy ilyen körökbe? a pénz vagy az életstílus vagy mi miatt???

2013. aug. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy vegyesen ismernék sok embert ebből a három típusból, nem pedig hogy egyvalakiben testesül meg. Mondjuk csávók közül azokkal töltenék sok időt akiknek kellemes a társasága meg jó csajokkal, de közben ismernék tehetősebb-befolyásosabb embereket is jópárat ami a karrierhez jól jöhet, meg tanulnék különböző üzleti, különböző szakmai meg egyéb dolgokat, fejlődnék. Arra gondoltam a fiatal angol turisták akik olcsóbb országokba mennek körútra például elég könnyen csajoznak, jól érzik magukat és pénzük is van, lehet tőlük országokról és nyelveket tanulni. Akár ez is beválhat, de biztosan Magyarországon is lehet jó társaságot és karriert építeni, például bekerülsz modellügynökségi, egyetemista, rendezvényszervezői vagy hasonló körökbe vagy összebarátkozol néhány befolyásosabb emberrel, akik mindenkit ismernek. Inkább valami ilyesmire gondoltam. Hol lehet mondjuk különböző területek kulcsembereit megismerni és hogyan lehet náluk respectet szerezni?
2013. aug. 24. 07:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon sok faktor játszik itt szerepet. Nekem sok befolyásos ismerősöm és barátom van szerte a világon. Politikusokat, üzletembereket, sztárokat ismerek és van velük kapcsolatom is, akikkel mások nagyon nehezen kerülnének közeli viszonyba. Rólam annyit kell tudni, hogy jártam külföldön iskolába, ez volt a kezdet. Ott és akkor már sok embert megismertem és rajtuk keresztül mégtöbbet. Van sok olyan ismerősöm, aki pl. közeli kapcsolatban van Roger Federerrek, Cristiano Ronaldoval, stb. Én őket nem ismerem személyesen, de idő kérdése kb. hogy mikor fogom őket megismerni. Pl. így ismertem meg Paris Hiltont is, egy barátomon keresztül. Szóval az én kapcsolataim elég tágak. A szüleim nem kifejezetten befolyásos emberek, saját vállalkozásunk van, de magas iskolai végzettségűek. Én két egyetemen tanulok párhuzamosan, 6 nyelven beszélek. Ez mondjuk fontos, ahogyan az is, hogy nyitott, toleráns, empatikus és intelligens ember legyél. Ezen kívül ismerned kell a különféle kultúrákat, tág látókörű kell, hogy legyél, tudd kezelni a poénokat, stb. Ez valójában neveltetés kérdése, hogy tanulni lehet -e, azt nem tudom. Mondjuk én mindig is egy közkedvelt ember voltam, csak azok nem kedvelnek, akik irigyek, de ez az ő bajuk. Teljesen átlagos emberekkel is jól kijövök, van beszédtéma is, szóval alkalmazkodó vagyok. Nagyon sokféle embert ismerek és a híres emberekről, akik igazán híresek és okosak is, nem tudok rosszat mondani. Ők is emberek és vannak érzelmeik. A hírnév és a pénz náluk csak eszköz. Én messzemenőleg nem vagyok olyan gazdag, mint bármelyikük. Ok, átlag felett vagyunk, de egyáltalán nem ez a lényeg. Amikor bekerültem ezek az emberek közé, akkor egyikük sem a pénztárcám iránt érdeklődött, hanem kiváncsi volt rám, mint emberre. Mindenki. És nagyon kedvelnek, mert őszinte vagyok. Ez is fontos. Nem szeretik, mint ahogyan az egyszerű emberek sem, ha át akarják őket verni, vagy nem őszinték velük. Tudják, hogy nem azért barátkozom velük, mert híresek és befolyásosak. Nem vagyok rászorulva és pont ezért segítenek, ha épp szükség van rá, anélkül, hogy egyáltalán szólnék. Ismerek sok politikust is, de inkább a gyerekeiket. Nem nevezem meg konkrétan, hogy kiről van szó, de azt mondta nekem, hogy örül, hogy az apja nem nyerte meg újra a választásokat, mert igy végre kicsit lehűlnek a kedélyek körülöttük. Attól, hogy valakinek pénze van, még vannak gondjai, csak ugye nem az anyagiak azok. Volt egy érdekes helyzetem tavaly. Los Angelesbe utaztam és amikor a repülőtéren a check in-nél sorra kerültem és elolvasták az útlevelembe a nevemet, azonnal bezárták azt a részt és azt mondta a hölgy, hogy kövessem őt. Kiderült, hogy az egyik ismerősöm, akinek előző nap mondtam, hogy LA-be megyek, előrehozta a saját utazását, csak hogy együtt utazhassunk az ő privát gépén. Szóval ingyen utaztam. :) Annak ellenére, hogy a közelükben vagyok ezeknek az embereknek, még egyszer sem jelent meg rólam egy újságcikk sem, csak nehány fotó egy jachtról, de ott sem én voltam a lényeg. Csak azt írták, hogy XY a jachtján nyaral a barátaival itt és itt. Eddig még teljes mértékben megtudtam őrizni a privátszférámat és remélem, hogy ez nem is fog változni. Közös képeket egyáltalán nem, vagy nagyon ritkán publikálunk. Rengeteg helyre hívtak és hívnak, mert szeretnek és én is őket. Élvezem ezt az életstílust. Szóval, ha be akarsz kerülni ezekbe a körökbe, akkor járj el színvonalas szórakozóhelyekre, tanulj külföldön és beszélj nyelveket, ne légy közönséges és legyen saját stílusod, egyéniséged. Remélem tudtam segíteni, kicsit hosszúra sikeredett, de leírtam azt hiszem mindent. ;) 22/n.
2013. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Milyen szinvonalas szórakozóhelyek vannak? Egy húszéves nő persze hogy népszerű.
2013. aug. 27. 04:10
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os:


na azért nem tudok teljesen egyetérteni ... most elkezdhetnék szemezgetni, mi az ami oké, és mi az ami nem oké, de az semmiképpen se h meg tudod őrizni a privát szférádat, főleg könnyen és főleg ha annyira VIP vagy. teljesen kizárt.


nem akarok konkrétumokat írni de tudod amikor a mocsok celeb-rovatvezetők képesek egész nap is követni csak h legyen egy szaftosabb cikk, és még arra is nehezen találsz alkalmat h a legközelebbi barátaiddal találkozz, nos azért ez elég általános probléma ebben a körben.


nívós szórakozóhelyek?? hmm ??? mire gondolsz? eleve ha valaki tényleg annyira VIP, akkor ugyan nem fog semmilyen public szórakozóhelyre menni, hogy aztán megőrítsék az állandó aláírás-kérésekkel és közös fotókkal és stb.

A valóban VIP szektorba esetleg, na de ez meg egyáltalán nem public, és oda ugyan nem fog bejutni csak úgy "bárki" ... ez a lényege ugye.


lényeg a lényeg h nem igazán értem az írásodat.

2013. aug. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én magam nem vagyok VIP, de sok barátom az. Pl. a politikus ismerőseimmel értelemszerűen nem buliba megyek, hanem privát összejövetelekre, pl. közös grillezés. Van, akivel színházba is. Nívós szórakozóhely mondjuk Münchenben a P1, Párizsban és St. Tropezben a VIP Room, illetve a Nikki Beach, ahova nyáron szoktunk járni. Innen távol tartják a fotósokat. Miamiban a Mansion szintén ilyen hely. Igen, igazad van, nem mehet be akárki ezekre a helyekre. Nagyon szigorú a dress code, simán elküldhetnek a bejáratnál, ha nem vagy megfelelően felöltözve. Ezen kívül pedig pl. golfozni, teniszezni járunk. Változó, hogy kinek mihez van kedve. Készült már rólam kép pár híresebb barátnőmmel, de sosem az volt az érdekes, hogy kivel van, hanem az, hogy hol. De mindegy is. Pesten kicsit színvonalasabb szórakozóhely a Symbol. Viszont, amikor itt volt nálam vendégségben egyik híres barátnőm, akkor kifejezetten romkocsmába akart menni és senki nem ismerte fel. Azt mondja, hogy ha átlagos ruhákban van, smink nélkül, akkor max. csak megjegyzik, hogy hasonlít XY-ra, de nem gondolják, hogy tényleg ő az. Mit keresne egy világhírű ember Budapesten egy egyszerű romkocsmában alapon. :)
2013. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Harcikacsa ***** válasza:

Nem semmi :) Erről a témáról szinte minden hozzászólónak rengeteg mesélni valója van. Pedig ennél egyszerűbb a helyzet :D

Első jó tanács : A gazdag, vagy befolyásos esetleg mindkettő tulajdonsággal bíró ember NEM hülye. Ha érdekből, vagy karrierlehetőség utáni vágyból közelítesz, azonnal leveszi hogy mi a helyzet. Tartsd szem előtt azt a tényt hogy nem mindegyik lottón nyerte a vagyonát.

Van még egy fontos tényező : nekik sok pénzük van, annyira sok, hogy nem szenvednek belőle hiányt egyáltalán. Tehát ha azt akarod hogy befogadjanak, akkor valami más értéket kell felmutatnod, valamit ami nekik nincs meg és vágynak rá. Nem lesz nehéz kitalálnod, egyetlen kezemen meg tudom számolni azokat az értéket képviselő dolgokat amit senki nem tud megvenni pénzért.

Kedves hozzászólók, értékelni való a jóindulatotok és segítőkészségetek, de ebben a témában az elit szórakozóhelyek felejtősek :) Nem vezet sehová, legfeljebb értetlenkedéshez és csalódások sorához.

Kedves kérdező ! Ha érvényesülni akarsz, át kell gondolnod az értékrendedet, mert ami iránt görcsös vágyat érzel, az soha sem lesz a tiéd :) akkor kapod meg, ha megtanultad elengedni . Ez hosszú téma, nem is mennék bele jobban. De ha gondolod kérdezz konkrétat bármikor, válaszolok rá szívesen.

2014. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!