Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tereljem el a figyelmem...

Hogyan tereljem el a figyelmem az érzelmeimről?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok, és elég fájó érzések gyötörnek. Szorongok emberek közt, nem érzem magam biztonságban, ennek több oka is van. De ami fontos, hogy itthon is nagyon unatkozom, és rosszul érzem magam, mintha a lelki problémáim fizikailag fájnának. Mivel tudnám elterelni a figyelmem? Valami olyan hobbira gondoltam, ami érzelmektől mentes, tudom naponta csinálgatni, szeretem, fejlődhetek és esetleg még hasznomra is válik. Sajnos nagyon kedvtelen vagyok mindenhez. Szívesen fogadok minden építő jellegű tanácsot, hozzászólást. 17/f

2014. márc. 14. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mihez értesz vagy mit szerec csinálni azt tedd!!
2014. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbálok filmeket/animéket nézni, könyveket olvasni. Mindent, ami elvisz ebből a világból egy pici időre, de nincs olyan, amit szeretnék csinálni, ezért tettem fel a kérdést.
2014. márc. 14. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne szorongjál, nem lesz baj :)
2014. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan, hogy ne szorongjak. Ez van, teljesen mindegy, mit csinálok. Fizikailag érezhető.
2014. márc. 14. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom! Ismerős!
2014. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem lehet, hogy pánikbeteg vagy?
2014. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltak kisebb pánik rohamaim. Azokat úgy ahogy tudom kezelni.
2014. márc. 14. 19:45
 8/8 anonim válasza:
hát hobbinak sokk mindent ellehet kezdeni pl: a futás is lehet a hobbid közben be nyomod a zenét és nem gondolsz semmi különösre csak mész ez így teljesen jó mert kikapcsol + egészséges maradsz :) de ha nem szeretsz sportolni akkor kezdjél mondjuk főzni csak hobbi szinten vagy esetleg kezdj el gondolkodni egy olyan könyvön pl: ami egy másik bolygóról esetleg más időben más világban játszódik hidd el ez nagyon jó figyelem elterelő mód ezen kívül még szerintem ha pánik rohamaid is vannak és depressziós is vagy elmehetnél csoport foglalkozásokra ahol beszélgethetnél olyanokkal akik hasonlóan éreznek és gondolkodnak mint te remélem tudtam segíteni :)
2014. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!