Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem értem hogy mi történik?...

Nem értem hogy mi történik? Tetszek neki? Vagy mit akar? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tavaly jöttem az "új" sulimba és akkor nagyon megtetszett a "belsője" miatt az egyik fiú el is mondtam neki de azt mondta hogy nem vagyok az esete azóta persze rengeteget változtam külsőre és belsőre is most mindig engem néz amikor csak tud,szemezik velem de nem beszéltünk a "bakim" óta egy szót se és valahányszor ad egy kisebb-nagyobb jelet utána mindig kiegyensúlyozza valami mással...Most pl.: bevárt az iskola előtt mikor a barátnőmmel mentem haza de csak utánunk jött és hallgatózott aztán pedig minden lány képét be "lájkolta" kivéve az enyémet, nem tudom mit érez vagy mit akar szerintetek tetszek neki? Mert nekem 2 éve tetszik de ő nem tudja..azt hiszi már túl léptem rajta. Mit tegyek?

2014. márc. 14. 19:27
 1/3 anonim válasza:

Hát szerintem tetszel neki csak valamiért nem mer nyitni feléd az is lehet hogy a régi bakid miatt és mivel akkor ő küldött el most pedig lehet hogy fél attól elküldöd őt melegebb tájakra ha érted mire gondolok :)

esetleg próbálj valahogy kezdeményezni vagy beszélje vele ha tényleg nagyon tetszik egy próba nem a világ vége :D

2014. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom de ugye nem nagyon ismerem és nem igazán tudok vele miről beszélgetni :s
2014. márc. 15. 11:13
 3/3 anonim válasza:

Egyszerű a történet.

Azért bámul,kóslat utánnad stb. Mert tetszel neki. Gondolom mikor te szerelmet vallotál neki még kis átlagos "kislány " tested volt :) Azóta ki nőiesedtél ki kerekedett a feneked a cicid és az arcod is változott.Valószínűleg azt akarja,hogy te lépj de ha nincs benne gerinc és normálisan nem tud udvarolni akkor hagyjd a csudába.

Ha meg nagyon kell akkor menny el egy buliba igyatok kicsit aztán meglesz az első csók.:D Vagy esetleg ha bátrabb vagy akkor keresgélhetsz a neten hogy hogylehet esemény utánit feliratnixD

2014. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!