Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szólnátok egy ilyen...

GoforWand kérdése:

Mit szólnátok egy ilyen lányhoz fiúk?

Figyelt kérdés

Kinézet: 167 centi, tehát alacsony. Sötétbarna haja van, festi. Nem olyan sok sminke, édes gyerekarca van. Inkább izmos mint hájas, mivel lovagol. Szemei barnák. Inkább csajos cuccokba öltözik, de nem az a műkörmös pláza p*csa. Azért szokott sportosan is öltözni(ülepes gatya akár) és sportcipő.

Belső:Elég makacs, nem sok dologtól lehet eltántorítani. Talán kissé lányhoz képest perverzek a meglátásai, szerep és animefan. Persze nem úgy kell elképzelni hogy lila parókában jár és kontaktlencsében!XD... Imádja a természetet, sokat sportol, rá lehet bírni + dolgokra. Szókimondó, tehát nem tartja amgában a dolgokat. Ha viccből ha nem imádja az embereket beszéddel piszkálni. Benne van minden baromságban, így sok hülyeségbe sajnos be lehet cipelni. Elég fiatal, de éretebb a gondolkodása. Nincsenek hasonlókorú barátai, csak sokkal idősebbek és főleg pasi. Inkább a régi barátoknál marad. em szeret klikkekbe csatlakozni. Kicsit szétszórt és figyelmetlen.



#lány #pár #mit szólnál
2014. márc. 15. 16:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A 167 centi mióta számít alacsonynak? És ülepes gatya alatt ezt érted?

[link]

Ha igen akkor elmagyaráznád, hogy ez miért számít sportosnak?

Ugyan van pár dolog ami vonzó lenne egy számomra korban megfelelő nőben, de nekem úgy tűnik elég gyerekes még a viselkedésed. Csak barátkozni lehet jó lenne veled, de ahhoz nem ismerlek eléggé.

2014. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha jól számolom, olyan 40 ember van, akit a barátodnak mondasz. Az egy kicsit sok.


Összességében kissé éretlennek tűnsz. De mint mondtam, eléggé kevés, amit tudni lehet rólad.

2014. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Leírások alapján értelmetlen ilyesmiken gondolkodni, úgyis csak személyesen lehet megismerni az embereket.
2014. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
véletlenül nem Dorinának hívnak?
2014. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kis csitri. Kérkedik a vélt tulajdonságaival. Gyerek vagy még, ülj le jányom egyes!
2014. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ és ismétlem, nem társkeresőként írtam le csak hogy mennyire viselne el az ember igazából maga mellett. És nem, nem erre a fajta ülepes gatyára. Nem farmerre..! Köszönöm minden értelmes válaszadónak aki írt!:)
2014. márc. 15. 22:23
 17/17 A kérdező kommentje:
És nem, nem a tulajdonságaimmal kérkedem. Csak kíváncsi voltam. Ez is egy tulajdonság. De mivel egyes embereknek példákat kell felhoznom, így nem hiszem hogy kérkednék. Ha lenne is mivel annak örülnék, mert nem hiszem, hogy annyian helyet cserélnének velem:)... Szerintem ^^"...
2014. márc. 15. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!