Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a magyarorsz...

Mi a véleményetek a magyarországon, menekültszállón lakó sötét bőrű emberekről?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Azt gondolom, hogy ők talán nagy kezdőbetűvel írják hazájuk nevét. ezen felül azt, hogy sötét a bőrük, s minden bizonnyal a jobb élet reményében jöttek hozzánk. Nem úgy mint mi nyugatra, hanem úgy mint teljesen kilátástalan emberek, akik nem akarnak éhen halni.
2014. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Egyik részük a jobb élet reményében jöttek, másik részük meg a hatóságok elől léptek le a hazájukból.
2014. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden dolgos, szorgalmas orvost, mérnököt, vegyészt, gyógyszerészt, szakképzett ápolót, programozót, ácsot, autószerelőt, villamossági műszerészt, szakácsot, asztalost, villanyszerelőt, szobafestőt, hegesztőt szívesen látok Magyarországon, bármelyik más országból jöjjön is, és bármilyen színű legyen a bőre.
2014. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

"Minden dolgos, szorgalmas orvost, mérnököt, vegyészt, gyógyszerészt, szakképzett ápolót, programozót, ácsot, autószerelőt, villamossági műszerészt, szakácsot, asztalost, villanyszerelőt, szobafestőt, hegesztőt szívesen látok Magyarországon, bármelyik más országból jöjjön is, és bármilyen színű legyen a bőre."


És ha azért jöttek ide, mert hazájukban ezen szakmákat kitanulni nincs módjuk, netalántán nem is léteznek?

2014. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

"És ha azért jöttek ide, mert hazájukban ezen szakmákat kitanulni nincs módjuk, netalántán nem is léteznek?"


Tiszta szívemből lesz.rom. Nem hiszem, hogy pont a mi országunknak kellene eltartani egy rakás tanulatlan primitív ingyenélőt.

2014. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tisztelettel felhívom a társaság figyelmét, hogy nem like gombok vannak az oldalon.

A kérdés vélemény kér. Én két válaszomban is leírtam a véleményemet.

Akik nulláig lenyomták, jobban tudják, hogy én mit gondolok? Vagy ide csak rasszista megnyilvánulást lett volna szabad tenni?

2014. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Másodikként írtam, le lettem pontozva. Ha rasszista dolgot írtam volna, akkor ugyanúgy le lennék :D Ha félig rasszistát, akkor ugyanúgy :D Szóval ilyen helyre nem érdemes válaszolni, mert úgyis lepontoznak. Ha nem írsz valami hiper-szuper liberális maszlagot, amit majd a kis nyüzüge liberálhadsereg felpontozhat, sok jóra ne számíts :D
2014. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem mindegyiket személyesen, így véleményt sem tudok alkotni róluk, csak egy részükről, akikkel a boltban futottam össze. Hangosan köszöntek, normális élelmiszereket vettek nagytételben( nem alkoholt és chipseket), nem hangoskodtak, nem tolakodtak, nem szóltak be. Annak ellenére, hogy azonnal biztonsági őr állt a kasszás mellé amint sorra kerültek a srácok, nem volt semmi zűr. Kicsit nem értenek a forinthoz még, de nem trükközni akartak.


25/N

2014. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Látom nagyon dúl itt a türelem és az értelem.

Hasonlóan vélekedtek a Nyugat-Európában boldogulást kereső magyarokról? Mert ott a helyiek azt mondják, élősködők.

2014. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hasonlóan vélekedtek a Nyugat-Európában boldogulást kereső magyarokról?"


Nekem az összes ismerősöm aki oda kiment, minimum érettségivel, vagy szakmával rendelkezett, többen diplomával is, és dolgozni mentek ki. Lehet, hogy én is kint fogok majd dolgozni pár évet ha meglesz az orvosi diplomám. Ami pedig az élősködést illeti, sajnos sok nyugat-európai keveri össze a Magyarországról kivándorló cigányokat a magyarokkal.

2014. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!