Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ülsz most otthon (péntek...

Miért ülsz most otthon (péntek este)?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 21:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
70%

Mert a heti munka után segg fáradt vagyok,és egyébként imádok itthon lenni,mert tök sirály a kecóm.

A heti szociális kapcsolat,a jókedv,a hatalmas poénok megvannak a munkahelyemen,ezután nem kívánkozom sehova,főleg a hangos drogos piás bulikba.

2014. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Mert elfáradtam a héten, és örülök hogy végre itthon punnyadhatok. De amúgy meg azért, mert nem élek nagy társasági életet.
2014. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :-)


Persze, nem kötelező péntek este menni sehova, főleg nem drogos bulikba, ahogy itt az egyik válaszoló írta. :-P

Most is megkérdezhetném, hogy miért ülsz otthon hétfő délelőtt. :-D

Én amúgy a kérdés kiírása után mentem koncertre, most pedig mindjárt vezetni megyek, és még addig van egy kis időm.

22L

2014. márc. 24. 10:07
 34/38 anonim válasza:
58%

Neked az a teljesítmény, ha nem ülsz otthon?

Nem tudom, miért érzem így, csak mintha kizárólag arról szólna a kérdésed, hogy éreztesd magaddal, mennyi embertől vagy menőbb azzal, hogy te koncerten voltál, az otthonülés helyett.


Miért szakítottál időt ilyen buta kérdésre készülődés helyett? (hasonlóan hasznos kérdés)

2014. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Látom, félreértesz.

Nem azért írtam, hogy koncerten voltam, mert "menőbb". Már miért lenne menőbb az,hogy valaki szórakozóhelyen piheni ki magát, és nem otthon!? Ezt nem értem. Én szimplán csak válaszoltam egy válaszadó által feltett kérdésre... (

A tiédre is válaszolok: már össze voltam készülődve, csak ismerősömet vártam, akinek közbejött valami és kicsit késve jött elém. (És nem, nekem nem az a "teljesítmény", hogy nem ülök itthon péntek este, csak unatkoztam és kiírtam egy kérdést, amit lehet, hogy kicsit félreérthetően tettem fel - bár ez csak neked szúrta a szemed.)


Amúgy, ha nem tetszik a kérdés, akkor nem kell válaszolni. :-)

2014. márc. 24. 15:05
 36/38 anonim ***** válasza:
Nem csak neki szúrta a szemét, csak mondom.
2014. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Akkor bocsánatot kérek mindenkitől, akit zavart a kérdésem!
2014. márc. 25. 07:23
 38/38 anonim válasza:
79%
engem nem zavar a kérdésed :) egész heti meló és fővárosi nyüzsi után jó kicsit hazamenni vidékre. Nem kivánom az emberek társaságát, max régi barátok jönnek át hozzám, mert van hely és bármit lehet csinálni, a suttyókat sem kell kerülgetni a kocsmában.
2014. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!