Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20 évesen késő új életet kezdeni?

20 évesen késő új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy 20 évesen el fogok költözni egy számomra teljesen ismeretlen városba(teljesen egyedül). Szerintetek akkor már túl idős leszek ahhoz, hogy új életet kezdjek( új barátok, munkahely meg stb.)?
2014. márc. 26. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sohasem késő :d amúgy merre felé szeretnél költözni?
2014. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogy, nem leszel..most én is annyi vagyok :)

De jó, ha előtte leteszel valami szakmát, vagy ilyesmit.. csak érettségivel nem sokra mész majd.

Vannak terveid, hogy mit szeretnél csinálni?

2014. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Késő?! Miért, szerinted hány évesen kéne, amikor 18 évesen lettél nagykorú?


Nézd meg A szomszéd nője mindig zöldebb c. filmet! 67 éves a pasi, amikor új életet kezd! És még az sem késő.

2014. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt tervezem, hogy majd az egyetemet is ott fogom elkezdeni (vagy lehet, hogy folytatni), Magyarországon fogok maradni
2014. márc. 26. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én 35 évesen kezdtem új életet :) 20 évesen nem új életet kezdesz élni, hanem elkezded élni az életed... nem ugyanaz a kettő :) hajrá! :)
2014. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
maradjunk inkább az új élet kifejezésnél, mivel a múltat el szeretném felejteni
2014. márc. 26. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen költöztem otthonról, most 24 évesen már a második országváltást tervezem.


Persze az is egyéni hogy mihez késő? Nagyban függ a kontextustól a kérdés. Van, aki 20 évesen már nagyon csúnyán elcseszte az életét. Mondjuk viszont ez ritka, általában mostanság az emberek olyan 19-20 évesen kezdenek ébredezni, előtte csak kacsaúsztatóban lubickolás volt.

2014. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!