Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért törlik magukat facebookról?

Miért törlik magukat facebookról?

Figyelt kérdés
mostanában azt vettem észre hogy egyre több ember kezdi törölni a profilját de nem értem miért... szerintetek más közösségi oldalakra mennek vagy csak megunták a facebookot?

2014. márc. 30. 16:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én facebookra 3 éve töltöttem fel utoljára képet. Heti egyszer ha felnézek, akkor is azt látom hogy az emberek olyan dolgokat osztanak meg amikre senki sem kíváncsi, lásd: gyúrni mentem, hú de jó ez a reggeli kávé, szomorú vagyok, jó kedvem van. És ezekhez rosszabb esetben egy fényképet is csatolnak.
2014. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
mert az egész egy vicckategória
2014. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen tegnap döntöttem el, hogy véget vetek jópár ismerősöm ámokfutásának (néha ritkítok), mert utálom, hogy este 10 jó éjszakát üzenet borítja a falam, reggel ugyanennyi szép napot. Olyanok osztanak meg ömlengős idézeteket, akiknek fogalmuk nincs, mit jelent, amit kiraktak, ha megkérdezném, nem tudnák megmondani, mit tartalmaz az idézetük...

kedvencem a kolléganőm 53 éves, rokkantnyugdíjas férje, aki fél óránként rámol fel egy-egy félpucér vagy teljesen pucér nagymellű bigét, szerintem kb 20 éve nem szexeltek egymással, se mással, szánalmas kategória.

de ezek miatt nem fogom törölni magam, egyiken röhögök, másikat eltüntetem a falamról és jónapot.

2014. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha jól sejtem tizenéves tini vagy. Ez esetben a válasz, hogy átmennek más oldalra (myspace, twitter). Ennek pedig az az oka, hogy túl sok közeli felnőtt hozzátartozó van már fent, így a privát szférájukat "ellenőrizve" érzik. Ez a vándorlási folyamat indukációja a tizenéves korcsoportra vonatkozóan.
2014. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Mert rájöttek, hogy nem kell az embernek annyira kitárulkoznia. Ez olyan, mint ha valaki fűnek-fának elmesélne mindet magáról abban a tudatban, hogy úgysem ismerik fel. Én hallottam olyanról, amikor valakinek a nyomára jutott az akkori APEH, mert az illető mindenre gondolt, csak arra nem, hogy az adóhatóság embere ott fogja felismerni.
2014. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem facebookra töltenék fel a sulihoz szükséges fájlokat, meg ne ott lenne a csoport, ahol a szaktársaimmal értesítjük egymást a fontos információkról, már szerintem én is töröltem volna magam, mert egyszerűen nem tud érdekelni, hogy ki mit töm az arcába az esti filmezés alatt, milyen kávét rendelt a starbucksban és mióta áll sorban a tüdőszűrőn. Lehet, hogy bennem van a hiba, de engem ezek nem tudnak lázba hozni, akkor sem, ha számomra kedves emberek osztják meg.
2014. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

4. nem tini vagyok csak érdekelt miért törlik magukat



már több mint egy éve nem írtam ki semmit, nem is nagyon használom már semmire a facebookot, azt meg én sem értem hogy az emberek miért mutogatják ott a magánéletüket, nekem a nevemen kívül minden adatom kamu mert senkinek semmi köze ahoz hogy hova járok suliba mikor születtem mi az anyám neve meg mennyi pénz van a bankszámlámon

2014. márc. 30. 18:17
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én fent voltam kb. fél évig, de aztán töröltem magam.

Egyszerűen azért, mert nem láttam értelmét. Akiket kedvelek, azokkal telefonon, e-mailen, ill. személyesen tartom a kapcsolatot. Nem kell ahhoz semmilyen közösségi oldalon fent lenni. Meg engem is zavart, hogy mindenféle hülyeséget megosztanak magukról és sokszor a családjukról az emberek. És aztán csodálkoznak, hogy esetleg bűncselekmény áldozatai lesznek / visszaélnek adataikkal, fényképeikkel /. Meg a kéretlen bejelölgetések olyanoktól, akikre vagy nem vagyok kíváncsi, vagy azt se tudom, kicsodák.

Most is egyfolytában győzködnek páran, hogy regisztráljak már fel oda, de engem nem érdekel, hagyjanak már békén. Nem ez fogja jobbá tenni az életemet.

2014. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%

Igazság szerint, azok használják a facebookot, akik kuxvára ráérnek és akik nem kapnak az életből elég pozitiv visszajelzést =facen-like=.

Ha kapcsolatban vagy, a facebook egy gyilkos.

Minden 4. szakitás a facebooknak köszönhető.

1 éve mentem le :) - 21/F

2014. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%

akik kuxvára ráérnek


aha, 12 órás műszakok, család és suli mellett nagyon ráérek :)

De szanaszét vannak a gyerekkori barátaim a világba, családom az ország minden részén. És bár beszélünk (sőt, én még hagyományos levelezést is folytatok), azért jó látni az esküvői fotóikat, a cseperedő gyerekeiket vagy értesülni arról, hogy végre új munkát találtak. Lehet ezt ésszel használni, de ehhez ész is kell.

2014. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!