Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik MO-on olyan közösség...

Létezik MO-on olyan közösség (baráti, összetartó), akik önnfentartóak, pl farmon élnek és befogadnak olyan különc embereket mint én?! Olyan közösségre gondoltam, akik nem igazán hirdetik magukat neten, , sehol. KRISNA KIZÁRVA!

Figyelt kérdés
Krisna=Kizsákmányolás! Minden vagyonodat be kell adni az ottani górénak. és talán élhetsz velük. Szánalmas pongyolás férgek! Hogy miért keresek ilyen közösséget, csoportot? Mert-> Elegem van a "munkahelyekből" a rabszolgatartásból! Nem kínában élek, ahol az embereknek életük sincs, olyanok, mint a robotok és ha nem dolgozik még a végén tarkónlövik munkakerülés vádjával. Meg persze keresnek ft-ba átszámolva napi 2 forintot 18 órában. Én azt mondom erre->FUCK YOU MAN Elegem van az emberi elnyomásból, az egymás iránti gyűlöletből, képmutatásból! Miféle élet ez? HM? Inkább éljek puritán, parasztéletet, de BOLDOGAN, mint egy ilyen elcseszett felgyorsult világban boldogtalanul, kihasználva, leköpve, semmineknézve "élni" Csak is olyanok kommentelejenk, akik ismernek olyan közösséget, ahol tényleg befogadnának mint közösség lakos és velük dolgozhassak, boldogan élhessek! Okoskodó, nagyképű Úriember kerüljenek
2014. márc. 10. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan gondolom, pl Máriahalmon is működik ilyen.. keress rá a magyarországi biofalvak listájára, onnan tudsz válogatni. Én 4-5-öt találtam. .egyet Ópusztaszeren is.
2014. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az önnfentartásnak is az a lényege,hogy minimum annyit be kell tenned,mint amit ki akarsz venni belőle,és a dolgoknak átválthatónak kell lennie.Mondjuk, ha a feladatod a sárgarépa kapálás,de nem csak sárgarépát akarsz enni,de fürödni is akarsz és télen melegedni,akkor nem lesz elég napi tíz percet kapirgálnod.
2014. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 p64 válasza:

a minden vagyonodat be kell adni az nem igaz :) egyébként ha a vallási részét nem is tudja az ember elfogadni, vagy éppen nem hívő, ez a legjobban működő és fejlődő öko, bio közösség. Természettel együttélés: Szombathelyi Tibor és Kassai Lajos fészen is fent vannak és itt vannak videók, de más ilyesmik is vannak, a google ba keress rá

https://www.youtube.com/watch?v=Ubsc3qMcRME

2018. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!