Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek akkor ha nem tudok...

Nebster10 kérdése:

Mit tegyek akkor ha nem tudok másokkal-pl új megismert személyekkel-beszélgetni és szorongok?

Figyelt kérdés
Nem találom a helyem mások mellett. Pedig ha megismerek valakit nagyon jól el tudok vele beszélgetni

2014. ápr. 2. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól el tudsz vele beszélgetni, akkor érdemes tovább folytatni a dolgot, mert abból nagyon jó barátság lehet, csak hagyni kell, hogy kialakuljon a bizalom.:) Próbálj nyitni az emberek felé, és törekedni arra, hogy minél több oldaladat megmutasd nekik.
2014. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én azt értem ha megismerem jó lesz de addig van gond mig nem nagyon ismerem. 1x 2x találkoztunk.
2014. ápr. 2. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakran szoktál ismerkedni, vagy inkább vagy egy megszokott társaságban, és megszoktad, hogy semmi változás nincs az életedben? (Első válaszoló vagyok)
2014. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én szeretek ismerkedni. De nem tudom, még az osztálytársaim előtt is szorongok. Főleg ha egy lány van mellettem és nem vagyok nagyon beszédes kedvembe, akkor szinte leblokkolok. Töröm a kezem, és mindig úgy érzem, h milyen idétlen vagyok én mellette. Olyan mintha kissebbnek érezném magamat mellette. Pedig nem vagyok egy csúnya alak. De nincs magabiztonságom.
2014. ápr. 2. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezen azért meg kellene próbálni változtatni, bár én az osztálytársaimat pont nem szeretem, így ott én sem nagyon találom a helyemet, de ez elsősorban azért is van, mert van egy kép bennem a korosztályomról, ami nem éppen pozitív, így a legtöbb velem egykorúra rossz ránézni, emellett mindig csendesebb, megfigyelő típus voltan, akinek elég az, ha a saját baráti körében komfortosan érzi magát, és olyan emberekkel veszi körül magát, akikkel szívesen beszél, és meg tud bennük bízni, szóval nálam sosem jelentett az túl nagy problémát, hogy kicsit "kívülálló" vagyok, mert egy ilyen romlott társaságba én nem akarok tartozni.
2014. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te hanyadikos vagy?
2014. ápr. 3. 07:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit későn, de 10.-es vagyok.:)
2014. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!