Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy viszonyulnátok ahhoz,...

Hogy viszonyulnátok ahhoz, aki a ti hobbitokról próbálna beszélgetni veletek, de látszana, hogy őt az a dolog valójában nem érdekli?

Figyelt kérdés
Hanem neki totál más hobbijai vannak, csak azért beszél a tiétekről hogy beszélhessen veletek.
2014. febr. 21. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekesebben adnám elő ;)
2014. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ha nem méltó partner, (nem ért hozzá, amit azért ki lehet szűrni) akkor minek a roncsderbi, elterelem a szót valami másra. Vagy semmire, csak unottan bólogatok, akkor úgyis abbahagyja hamarosan.

2014. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem az lenne az első gondolatom, hogy akar tőlem valamit.
2014. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 *Nekomimi* ***** válasza:
Nekem imponálna a dolog, mert így tudom, hogy érdekes embernek tart és szeret velem beszélgetni.
2014. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

aki önmagát untattatja ilyenekkel, nem hiszem, hogy képes őszinte kapcsolatra.

teljesen felesleges időtöltés.


mindenki boldog kapcsolatra vágyik, ezért van az ismerkedés. normális dolog érdeklődni, beszélgetni, de ha nem tetszik a másik, vagy nincs közös dolog, tovább kell lépni.

ha valaki olyat kérdez, ami nem érdekli, az már rég rossz.

vagy azért van, mert sablonosan azt hiszi, hogy ez jó, vagy azért, mert annyira a saját hobbijáról szeretne beszélni, és így kerít rá alkalmat, de persze az is lehet, hogy úgy odavan érted, hogy bármit szívesen elhallgat (de az első 2 esélyesebb)..

2014. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan témára próbálnám terelni a beszélgetést, ami őt is érdekli.
2014. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!