Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az a waifu? Mit jelent ez...

Mi az a waifu? Mit jelent ez a kifejezés?

Figyelt kérdés
Minden infóra kíváncsi vagyok! Ez egy olyan dolog, hogyha valaki (pl. fiú) játszik valamilyen online játékkal és van egy lány, akinek a karaktere együtt jár a fiú karakterével? Vagy mást jelent esetleg?

2014. ápr. 3. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Itt [link] találtam valamit neked:


"VooDoo Ezt mondja:

2010. november 27. - 22:21

30 pont, úgy hogy nem tudom mi az szar az a waifu pontosan, de hozzáadtam : D


Válasz

Péter Ezt mondja:

2010. november 27. - 22:34

Ahogy a zárójelben is írtam, olyan anime csaj, akivel dugni szeretnél. Például a weeaboo ezt mondja: “Yoko iz my waifu! ^^”

2014. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Általában egy anime, manga, visual novel szereplő, aki iránt az egyén érzelmeket táplál, a waifu pedig a "wife" angol szó japán akcentussal kimondva.


"the term has been since adopted by Otaku circles and anime fans to refer to one’s favorite female manga or anime character. The male equivalent is commonly referred to as a “Husbando”"


[link]

2014. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!