Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit mondanál annak a híres...

Mit mondanál annak a híres embernek, akiért rajongsz és szemtől-szembe találkozhatsz vele?

Figyelt kérdés

Mit mondanátok?


Bár 30 éves vagyok, találkozhatok egy banda tagjaival személyesen (egy véletlen szerencsének köszönhetően) és nagyon szeretem őket, kb. 10 éve. Hogy kik azok, teljesen lényegtelen.


Mi a francot mondjak nekik?


2014. ápr. 4. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérdezz tőle bármit, ami mindig is nagyon érdekelt, de az interjúkból kimaradt, és kerüld a kiséket és a fangörlös sipákolást, amiket már valszeg 1000-szer hallottak és unnal. Tekints rájuk emberként, nem csodasztárként és máris könnyebb lesz.


Én nem verném nagydobra az ilyet, mondjuk nagy rajongó típus se vagyok (simán csak tisztelem a kedvenceim), egyszerű laza beszélgetést folytatnék.

2014. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*unnak
2014. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Autogram?"
2014. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Nem is akarok fangörl biatch lenni, öreg lennék már ahhoz. :)

2014. ápr. 4. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell konkrétan kérdezni semmit.

Mondd meg, hogy nagyon kedveled őket, és nagyon örülnék egy autogramnak/közös képnek. Ennyi.

2014. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*örülnél
2014. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha én tényleg a leghíresebb és általam leginkább szeretett sztárral taliznék, csak annyit mondanék: MESTER!
2014. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Aztaku&?! ß@$ĐM3G"
2014. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, cserélne-e velem ölelés-autogrammot?
2014. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudsz olyat mondani, amit nem hallottak még. a legtöbb rajongó valami egyedi dolgon töri a fejét, amivel ki tudna tűnni a tömegből. De fél perc mindenképp kevés, hogy bármi értékeset mutass magadból.

Vigyél valami ajándékot, amiről tudod, hogy kedvelik, de azért picit magyar is legyen. Ennél többet nemigen tehetsz.

2014. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!