Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismekedjek meg vele?

Hogyan ismekedjek meg vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon "híres" facebook-on és nagyon tetszik csak nem tudom hogy írjak rá egy ilyen csajra..mert félek hogy vissza se ír vagy max annyit hogy : ki vagy te úristen.... Valami ötlet mit írjak ?

2013. nov. 2. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
híres fészen? fészbuk celeb? ... :D ők is csak emberek... am visszaírnak... szerintem indíts egy rövid de határozott "Szia" val :) aztán folytasd egy kiegyensúlyozott de magabiztos "Mizujs"-al :) remélem segítettem
2013. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán, ha jól nézel ki visszaír...

Osztálytársam ugyanilyen ki nyomi "celeb". Minden reggel hallgathatjuk, hogy ki írt rá, azt se tudja ki az, biztos nem fog visszaírni...

De azért sok sikert.

2013. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én lány vagyok, és sokszor írnak rám fiúk a facebookon. Nem vagyok bunkó, vissza szoktam írni, persze ha nem tűnik pszichopatának az illető. Igaz nem szeretem ha rám írnak olyanok, akikről fogalmam sincs, h ki.. de vissza szoktam.

Szerintem köszönj rá, és írd azt, h kedvesnek tűnsz, szívesen megismernélek, van kedved beszélgetni? Nekem ez bejönne:) Remélem segítettem:) L/16

2013. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha napi 10en írják rá ez a sablon kedvesnek tűnsz stb dolgot,akkor értelem szerűen le fogja tojni,sokszor válasz se jön az ilyen nyitásra.

én egy vicces sértést szoktam írni elsőre és mindig visszaírnak rá.


vegyük a parádat példaként-ki vagy te úristen?-kiváló magas laszti oltáshoz és az érdeklődése felkeltéséhez.

-az úristen a vezeték nevem,de te szólíthatsz jancsinak,szmájli.

amúgy nem gondoltam,hogy ilyen nagy templomba járó vagy az alapján a fürdőben készült meztelen képed alapján,de tévedni emberi dolog,megbocsájtani isteni:)

mosolygós napot! úristen jancsi

nem nyáladzol,nem bókolsz,mint az összes többi majom aki ráírkál,lecsapod a magas labdákat,te szabod a feltételeket,te irányítod a beszélgetést.

ha azt csinálja amit elvársz jutalmazol.

2013. nov. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 metalgorilla válasza:
nem akarok kötöszködni de először tanulj meg írni majd aztán jöhet az ismerkedés
2013. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!