Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedik a mai kor...

Hol ismerkedik a mai kor embere? Ti hol teszitek? Csak evégett nem akarok kutyákat tartani, nem járok diszkókba (dögunalmasak), kocsmákba sem, Face-es ismerkedésben valahogy nagyon nem hiszek.

Figyelt kérdés

Úgyhogy szerintem rendkívül jó a kérdés; hol lehet akkor manapság egyáltalán ismerkedni?


Szó sincs itt keringőzésről - ha értitek a célzást - vagy direkt-ismerkedésről, csak el nem tudom képzelni, a fenti dolgokon kívül hogyan lehet "legalább-ismerkedni" (újból írom, nem közvetlenül konkrétan azzal a célzattal, csupán csak új emberek megismerése végett, aztán később ezen új emberekből, azzal a célzattal, majd alakul(na) több is.)



2014. ápr. 11. 09:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
a kozertben, buszon, villamoson
2014. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Az első által írt kérdésekre egy halom leányzó írta már, hogy ő nem azért BMW-zik (na jó, BMV-zik = busz, metró, villamos), hogy ott ismerkedjen, nem szereti, ő azért megy a közértbe, hogy bevárároljon, azért ül fel a villamosra, hogy egyik helyről egy másikra eljusson.


Meg hát hogyan szólítod meg?

-Szia, nagyon tetszel!

-Na hagyjál békén.

És tovaszáll a lány...

2014. ápr. 11. 09:23
 3/31 anonim ***** válasza:
iskolai intézmény,munkahely,személyes elfoglaltságodból származó érdeklődés révén (hobby)...ha ott sem tudsz,akkor esélytelen!Ha minőségi kapcsolatokat akarsz kialakítani,ahhoz a bulizást,és a diszkót felejtsd el!
2014. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Valami hobbid csak van... Ott. Nekem az olvasás például, a molyon találtam jó arcokat. Van aki autós oldalon ismerkedett. Minél indirektebb az ismerkedés, annál jobb.
2014. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

"a kozertben, buszon, villamoson"


Jó, akkor erről kérdezzük meg a lányokat. Írjátok meg, hogy mennyire jön be, ha közértben, villamoson, buszon pasik szólítanak meg? Természetesen nem csak adoniszokra gondolok, hanem mindenféle pasira, akinek bejöttök.


Pl. látok egy lányt olvasni egy padon. Ha te ebben a helyzetben vagy, akkor örülsz, ha megszólít valaki? Vagy inkább olvasnál, és szívesebben vennéd, ha békénhagynának? És ugyanez vásárlás közben? Buszon?


Várjuk a válaszokat.

2014. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

"Ha minőségi kapcsolatokat akarsz kialakítani,ahhoz a bulizást,és a diszkót felejtsd el!"

Mintha én nem ezt írtam volna... :)


"Minél indirektebb az ismerkedés, annál jobb."

Erre viszont még nem gondoltam, ez új gondolat. :)


De tudjátok nekem a leges-legnagyobb problémám az, hogy nap, mint nap ott jár-kel előttem az utcán, a parkokban irgalmatlanul sok csodaszép lányzó (nem az agyonfestettekre gondoltam, lehet valaki raják izgul, szerintem ocsmányak, engem az alapból gyönyörű, édes, bájos, mosolygós lányok vesznek le teljesen a lábamról ^_^ ) és nincs lehetőség egyikbe sem belebotlani. Ott az a rengetek gyönyörűség és aztán a nagy semmi.

Kicsit mintha egyfajta kirakat (üveg mögött) lenne a világ - nézd, de hozzájuk ne érj!

2014. ápr. 11. 09:37
 7/31 anonim ***** válasza:
A kérdés egyébként nagyon jó. Hol lehet találkozni olyan emberekkel, akik nem diszkóznak? Azon kívül értve, hogy véletlenszerűen megszólítasz az embereket az utcán, mert az kölcsönösen kínos szitu lehet.
2014. ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Igen, ötös hasonlóképp jól mondja/írja!
2014. ápr. 11. 09:40
 9/31 anonim ***** válasza:
Iskola, munka, hobbi, ahol eltöltöd a napod és ahol találkozol emberekkel, ott van esély arra is, hogy ismerkedj.
2014. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

"Véletlenszerűen megszólítasz az embereket az utcán, mert az kölcsönösen kínos szitu lehet."

Igen, ötös megint remekül rátapintott hozzám hasonlóan a lényegre! :D

2014. ápr. 11. 09:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!