Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom mit csináljak, évek...

Nem tudom mit csináljak, évek óta toporgok. Hogyan lehet társaságom?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül vagyok, egész nap otthon ülök, ha nem épp suliban vagyok. Van egy szem barátnőm,akivel állandóan fészbukozok, ő tartja bennem a lelket, de már őt sem szeretném tovább traktálni. Nehezen megy az ismerkedés, leginkább fiúkkal szeretnék baráti és párkapcsolatot kialakítani, de nincs az életemben olyan tér, ahol fiúkkal tudnék ismerkedni. A suliban csak lányok vannak, barátnőim is csak lányok,és az azok barátnői. A melóban is lányok vannak,mert női munka. Persze az sincs ellenemre,ha lányokkal is tudnék ismerkedni, de akkor vegyes társaságban, ne CSAK lányokkal állandóan.

Mindig más élete után áhítozok, mert az enyém egy kalap ...

Járok futni, de az is magányos sport, levezeti a stresszt, de a szomorúság és a hiányérzet ugyanúgy megmarad. Interneten nem szeretek ismerkedni, mert nekem az nagyon rideg, rossz tapasztalatom is van róla. Nem tudom mit csináljak, valami változás kellene már az életembe. De eddig ha próbáltam változtatni mindig valami még rosszabb jött, ezért már nagyon nem is merek:( Kicsit ördögi kör is ez.

Ha tudtok ajánlani bármit, nagyon megköszönném. Valami olyan dolog kellene,ahova nem ciki egyedül lányként elmenni és lehet új embereket megismerni (FIÚKAT IS!!!) Lányoknak is örülök, de akkor azok bulizós, életvidám emberek legyenek, ne depressziósak, mert attól hemzseg az egész iskolám -.-

Privát üzeneteknek is nagyon örülök:)

És köszi a válaszokat előre is!

21L


2014. ápr. 17. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el edzőterembe, oda nem ciki egyedül menni, és sok huszonéves jár oda.
2014. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el sportolni. Szerintem, ha eljársz sportolni akkor tuti, hogy több barátod is lesz, mert akkor sok emberrel meg tudsz ismerkedni. És legalább ameddig edzésen vagy addig sem leszel magányos, mert közösségben vagy. :)
2014. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.ne facebookozz annyit. elpazarlod az életed.

2.ne melóban meg suliban ismerkedj, legyen életed.

3.ha kitételeket teszel, hol nem akarsz ismerkedni, annyival csökkented az esélyeidet.

4.ha az érdekel, mi ciki és mi nem, akkor megint csökkented a lehetőségeidet. mellesleg bármit csinálsz, mindig ciki leszel valakinek.

5.ha bulizós embereket akarsz, járj bulizni.

2014. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó igazat szólsz, próbálom megfogadni:) köszi, és a többi kommentet is!
2014. ápr. 22. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!