Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kutyusok sétáltatása közben...

Kutyusok sétáltatása közben lehet bőségesen csajszikkal ismerkedni? Kedves válaszoló, szereztél már magadnak így barátnőket/barátokat? ^_^

Figyelt kérdés
Megkérném a kötekedni próbálkozókat, unatkozzanak máshol! Köszi! ;)

2014. ápr. 20. 15:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Az nem attól függ, hogy kutyát sétáltatsz-e vagy sem, hanem tőled függ csak és kizárólag. A kutyasétáltatás teremthet olyan helyzetet, ahol szóba tudsz elegyedni másokkal, de az, hogy mi lesz a vége az továbbra is tőled meg a másik embertől függ. Sétáltathatsz kutyát, de ha bunkó vagy, akkor nyilván ezzel együtt sem fognak szeretni. Viszont sétáltatással a lehetőségeket megkapod..legalábbis megkaphatod.
2014. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Egy példa: sétálsz a zabálnialóan édi (tényleg azok! ^_^) hatalmas kutyusaiddal az utcán/parkban (végül is mindegy), arra jár egy szép lány, odajön, megsimogatja a kutyusokat, beszédbe elegyedik veled, és ha szimpatikus vagy neki akkor...

Akkor később csak rátér (vagy te rátérsz) a lényegre. :D Számcsere, és mindenki boldogan tovább sétál tovább. ^_^


Kerülöm a clubokat, koncerteket, a cimboráimnak meg mindnek van már barátnője, nem csajoznak már (így ez a lehetőség is kiesett), gondoltam megkérdem, hogy így szép számmal nőne-e az esélyem egy-egy leszólításra? :)


Na első, nagyjából rátapintottál a lényegre! (És ha valaki, akkor bunkó az nem én vagyok. Emberileg nem lesz itt gond.)

2014. ápr. 20. 15:50
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nos, ha egy alkalom után rátérnél a lényegre, akkor kapnál egy németjuhászt a hátsódba (legalábbis tőlem), az tuti :)

Mondjuk ha alapból odamegy valaki hozzád, hogy hadd simogassa már meg a kutyáid, akkor valószínűleg neki is vannak hátsó szándékai. Szóval ja, ezzel ha nagyon nagy mázlid van, akkor tudsz ismerkedni, de nem sok olyan embert látni mostanság, aki így ismerkedik.

2014. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Félreértettél! :) De midnenki másnak is, aki esetleg nem értené:


Rátérni a lényegre = lassan tudtodra hozza, hogy szimpatikus vagy neki, és esetleg szeretne többet is, mint egy lóti-futi utcai találkozást, tehát megadja/elkéri a számot.


Ennyi, semmi több, ez nem felhívás keringőre, csak kiböki, hogy szimpi vagy neki, tehát nem csak a kutya a "fontos". ;)


"De nem sok olyan embert látni mostanság, aki így ismerkedik."


Vagy csak tudsz róla! :D Hiszem aki így szeretne ismerkedni, az nem mondja meg rögtön neked, sőt, ha NEM mész oda hozzá, akkor nem is fogod az utca emberétől megtudni, ismerkedni akar-e, vagy csak sétáltat. ;)

2014. ápr. 20. 16:03
 5/24 A kérdező kommentje:

Elk*rtuk! Nem kicsit, nagyon. Ezt akartam írni:


Vagy csak NEM tudsz róla! :P

2014. ápr. 20. 16:05
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap kint vagyok a parkban, meg tudtam már figyelni az embereket. Egyszer voltam tanúja, hogy egy pasi odadobta (direkt, elég egyértelműen látszott) a kutyája labdáját egy csajhoz, aki a fűben üldögélt. Hát, a nő olyan cifrán küldte el Kínába, hogy azóta is vigyorognom kell, ha eszembe jut :D

Nem értettem félre, pont ezt a dolgot értettem "szándéknak" ;)

2014. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Miért küldte el a felmenőibe?! Biztos az én készülékemben van a hiba (nem abban), de nem értem a lány reákcióját. o.O


Illetve ha te sem értetted félre (ennek örülök), akkor (ennek már nem) miért írtad azt, hogy megharaptatnál a német juciddal?


Valamit ennyire nem értek?


Vagy valamit nem teszek meg, amit eme ismerkedésekkor illene?

2014. ápr. 20. 16:17
 8/24 A kérdező kommentje:

De komolyan, mit kellene tennem MÉG, hogy engem senki ne küldjön el - pláne így, ok nélkül?!


Illetve te is odajöhetsz hozzám, hisz a kérdés pont erről szólt. ;) Én nem küldenélek el, az tuti! :D

2014. ápr. 20. 16:20
 9/24 anonim ***** válasza:

Azért írtam, mert nekem ez a fajta ismerkedés nem jön be, persze ez teljesen magándolog, ettől még nyilván másnak okés lehet. Azzal semmi gáz nem lenne, ha valaki odajönne, hogy hadd simogassa meg a kutyákat, de biztos, hogy nem ezért mennék ki a parkba, meg az is biztos, hogy nem kezdenék ki ilyen nyíltan senkivel. Nekem még ez is nyílt, evvan :)

Egyébként nincs veled nagy baj, ez csak egy személyes vélemény volt, csak szerintem elég átlátszó lenne a dolog.

2014. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ó, én nem megyek oda senkihez:) Talán két ember lenne a világon, akihez odamennék, mert az nagyon kell, de idegenhez tuti nem. Egyébként elküldeni én sem küldenék el így senkit, a csajtól sem volt túl szép, csak ilyen habitusa volt.
2014. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!