Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kérdezgessek attól...

Hogyan kérdezgessek attól akivel ismerkedni akarok, ahhoz hogy ne legyek idegesítő a kérdésekkel?

Figyelt kérdés
Mert mindig annak mondanak, mit tegyek, hogy a kérdezgetés ne váljon idegesítővé?
2014. ápr. 22. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
ich bin auch sehr nervend :)
2014. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rövid kérdést tegyél fel, aminek az legyen a lényege, hogy ő tudjon rá válaszolni (lehetőleg hosszan).. Tehát pld. Mesélnél a gyerekkorodról? Hol szoktatok nyaralni, milyen helyeket részesítettek előnyben? MIlyenek voltak a tanáraid? stb. stb.. tehát lássa, hogy érdekelnek a válaszok! Ne légy se tolakodó, se túl hosszú, hagyd, hogy ők maguktól beszéljenek.. így tud elindulni egy igazán jó beszélgetés.

Persze ehhez az is KELL, hogy szimpatikus legyél az embernek, mert hiába jönne hozzám olyan ember ezekkel a kérdésekkel, akik elsőre nem szimpatikus, gyorsan és udvariasan leráznám...

2014. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen én is már megkaptam a barátnőimnek mondjam el a problémáimat :(

akkor nem érdekelte.. vagy tudta? :P

2014. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Adj ugyanannyi infót magadról, amennyit tőle meg akarsz tudni. És ha látod, hogy nem szeretne beszélgetni, akkor "vegyél vissza" a tempóból...:)

Jártál 2 évesen homokozóba? Én akkor tanultam ezt meg...:D:D:D

Szia, Niki vagyok, és téged hogy hívnak?

Én itt lakom és mindennap lejövök, Te honnan jársz ide?

:)

2014. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szép a lapátod! Az OBI-ból van? Nekem is volt egy pont ugyanilyen, csak pirosban - de tavaly a csanálosi búcsúban a summások eltörték véletlenül, amikor megbokrosodott a ló, mert egy sündisznó szaladt át az úton.

Szóval adni is kell a kérdések mellé infókat, amik érdekesek, és felkeltik az érdeklődését, és amikbe bele tud kérdezni, hozzá tud fűzni - ugyanakkor kapcsolódnak őhozzá is!

Ha őszintén érdeklődsz, azt szeretik az emberek.

Ha nem érdekelnek téged, akkor meg nem kell úgy tenni!:)

2014. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!