Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen esti kikapcsolódási...

Milyen esti kikapcsolódási lehetőség van valami zenés helyre beülésen kívül?

Figyelt kérdés
Most, hogy jön a jobb idő az ember szívesebben kimozdul esténként, de nekem nem jönnek be ezek a helyek, ahol ülünk/iszunk/cigizünk és hallgatjuk a zenét. Unalmasnak találom ezeket. Van olyan más esti kikapcsolódási lehetőség a városban, ami nem ezekből áll?

2014. ápr. 26. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
mozi, színház, opera, kirándulás, túrázás,internet, olvasás/könyvtárlátogatás
2014. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezek jók, és nekem is eszembe jutottak, de olyan lehetőségek után kutatok, amik kívül esnek a szokványos kategóriákon ("hova menjünk? kocsmába! moziba!"), és lehet, hogy nagyon jók, csak az embereknek általában eszükbe sem jut, hogy ezt is lehetne csinálni esténként.


Szóval van olyan dolog, ami szerintetek jó időtöltés, és a legtöbb embernek eszébe sem jut, pedig ha kipróbálnák, akkor tetszene nekik?

2014. ápr. 26. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Biciklizés sötétben, nyáron, amikor hűvös van, jó kis felüdülés, földúton elég hardcore, és spec. megtapasztaltam: erdőszélen elég félelmetes is: egyszer egy vaddisznócsaláddal találkoztam, de így belegondolva, az eléggé nyár elején lehetett még, ha a malacok az anyjukkal voltak...Na jó, félelmetes azért volt, mert az erdőben úgy hangzott, mintha pl. lerohanna akarna valami, de ugye fény csak előre fele van...
2014. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sötétben túrázásról hallottam, sötétben biciklizésről erdőben még nem, de ez tényleg elég hardcore lehet földúton. :)
2014. ápr. 27. 07:44
 5/6 A kérdező kommentje:

De pontosítok: elsősorban városon belüli esti szórakozások érdekelnek, amik nem szokványosak, vagyis nem az, hogy üljünk be egy kocsmába, menjünk el moziba, stb.


Mi mást lehet még csinálni a városban este? Milyen programok vannak ezeken kívül, amik nem szokványosak?

2014. ápr. 27. 07:48
 6/6 A kérdező kommentje:

pl. ha a Pesti Estet megnézem, akkor ott is van mozi/színház, meg zenés helyek.


Tényleg nincs más? Nehezen tudom elképzelni, hogy ezekben merül ki az összes esti szórakozási lehetőség, amit az emberiség eddig ki tudott találni.

2014. ápr. 27. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!