Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Budapesten kreatív kikapcsolód...

Budapesten kreatív kikapcsolódási lehetőség?

Figyelt kérdés
Olyan kikapcsolódási lehetőséget keresek mint a festés, rajzolás, agyagozás..STB és ne egy kisebb vagyonért. őszintén lehet hogy én vagyok eltájolva de 3 órára 25 ezer Ft-ot sokallok. köszönöm a segítséget :)

2013. máj. 27. 10:51
 1/3 anonim válasza:

egy cipőben evezünk. én is szívesen elmennék rajzolni, de minden ilyen hely drága. a legolcsóbb a kisképzőben indul majd szeptemberben.

valami társas táncon nem gondolkozol? nekem az ugrott be most, az jóval olcsóbb, és ha úgy vesszük az is kreatív.

2013. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül is de, de oda meg a partner hiányzik :)
2013. máj. 29. 08:51
 3/3 anonim válasza:
szerintem nem feltétlenül kell oda partner. én is partner nélkül akarok majd menni, és ahogy kivettem sokan mennek egyedül. de egyébként pl.itt: [link] van táncpartner kereső is:) van ennél olcsóbb iskola is, de ez sem olyan horribilis
2013. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!