Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit tennétek ha egy zárt...

Ti mit tennétek ha egy zárt tarsasagban pl egy autóban ülve összesen 4 en lennétek és kirekesztenenek titeket a beszelgetesbol minta ott sem lennéntek? Egész úton pl a baratotok hozzátok sem szólna és egy másik lánnyal vigyorognanak egymasra?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Elgondolkoznék, hogy tényleg kéne-e nekem ez az illető a továbbiakban is.
2014. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aludnék, nézném a tájat.


Egyébként meg nem értem, hogy lehet kirekeszteni...

Netán vársz a csodára, hogy ő szóljon hozzád?

Hát akkor nemíromle mi vagy. Kezdeményezz te :)

2014. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem te rekeszted ki magad?S látszik rajtad,duzzogsz, és nem is szólnak inkább hozzád

De sok függ a társaság felállásától.

Ha jól értelmezem, voltál te, egy lány. Ott volt a barátod,aki nem szólt hozzád, de jól elszórakoztatta a másik lányt. És ki volt a 4. tag?

A másik lány barátja?

Lehet benne némi szándékosság. A barátod féltékennyé akart tenni. A másik lány akarta fölényét éreztetni veled szemben.De lehet, hogy két laza ember megtalálta a másikban a társaságot.

Ti, a másik kettő nem tudtátok ellensúlyozni őket?

Egyébként megbeszélném a barátommal négyszemközt, hogy ez mi volt? Van lovagi becsület is a világon, s egy illemet nem ismerő valakivel akár nem is ülsz többet abba az autóba.

2014. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi barátok egymással is versenyeztünk csajokért, ilyenkor nem voltunk tekintettel a másik érzékenységére, egy férfi ne legyen hóvirág. Viszont ha barátnak komolyabb kapcsolata volt már egy csajjal, akkor azért azt a csajt már nem szédítettük.
2014. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy egészen speciális szituáció volt.A 4.személy egy férfi, d nem a lány barátja. Vele is sokat beszelgetett.A 2 másik utas német volt és fizettek, hogy elvigyuk őket (Németországba mentünk) .Talán kicsit én is kirekesztettem magam azáltal, hogy nem tudok olyan jól németül.A barátom már jól beszél, én viszont sokszor sok szót nem értek. Igen lány vagyok. A barátom eddig mindig udvarias volt és figyelmes velem.

Megmondtam neki, mikor ketten lettunk , hogy rosszul esett , hogy nem beszelt velem, nem puszilgatott mint maskor (meg nagyon friss a

kapcsolatunk inkabb o szokott puszilgatni engem) Kicsit meg voltam sertodve, de nem hisztiztem. Jol tettem szerintetek? K

icsit beszéltem én is az utasokkal amúgy , de nem sokat.


az utasokkal, de nem sokat tudtam. ŐK meg nagyon belemerultek a témába.

2014. ápr. 30. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Á, így más a helyzet. Összeverődött emberek, senki nem akart kikezdeni a másikkal. A barátod is örült, hogy gyakorolhatta nyelvtudását, a németek nem akartak tolakodóak lenni veled, a barátod idegenek előtt nem akart ölelgetni, intimitásotok nem tartozik idegenekre. Ilyen társaságban csendben figyelni a többiek beszélgetését nem megalázó.Ezzel ne rontsd el a barátodnál!
2014. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!