Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek? 14 éves vagyok...

Szerintetek? 14 éves vagyok és tavaly elmentem háziorvoshoz mert jobb-herém nagyobb volt és vagy 2-szerlejeb minta másik orvos azt mondta normális illetve lehet hogy késköb heresérvem lesz azóta mintha nötvolana és tegnap-élőt

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és tavaly elmentem háziorvoshoz mert jobb-herém nagyobb volt és vagy 2-szerlejeb minta másik orvos azt mondta normális illetve lehet hogy késköb heresérvem lesz azóta mintha nötvolana és tegnap-élőt

észrevettem makon furcsa kiütés van


2014. ápr. 21. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A herék nem egyformák,és általában a bal nagyobb ,és az van lejjebb is .De ennek nincs különösebb értelme .Kinek ez ,kinek az .A here sérvre nem tudom miből utalhatott volna ,mert az nincs összefüggésben a tökeiddel .Nálad természetes a nemi szervek növekedése.
2014. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik here a legtöbb srácnál lejjebb van mint a másik, és kicsit nagyobb is, ezzel nincsen semmi probléma.


A makkodon ilyen kis fura fehér pöttyökre gondolsz?

2014. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem piros folt
2014. ápr. 21. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban az egyik here mindig nagyobb mint a másik,és van akinél a két méret eléggé eltérő,feltűnő akár.A piros folt az akár valamire érékenység lehet,akár szappanra,tusfürdőre.Figyeld hogy eltűnik e idővel a piros folt!
2014. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!