Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az hogy rocker?

Mi az hogy rocker?

Figyelt kérdés
Mármint azokra a fiatalokra gondolok annak mondják magukat.
2014. máj. 1. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
olyan emberek, akik rock zenét hallgatnak és esetleg úgy is öltözködnek
2014. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én azért vallom picit rockernek magam, mert rock zenét hallgatok, igyekszem úgy öltözködni, s mert értem is a lényegét azoknak a daloknak amit hallgatok. Azaz magának a rock zenének a hangulatát át tudom érezni. Lehet, hogy mások ezt hülyeségnek tartják, de nekem ez az egyéni véleményem erről. Nem vetek meg senkit, aki máshogy gondolja, és nem "fújolok" azokra, akik nem azok. Ez olyan, mint hogy egy színhez milyen jellemeket tudok társítani. :)

13/L

2014. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En mondjuk 90%-ban rock-metal vonalon mozgok zene teren, szeretek koncertre jarni, stb, de nem vallom magam rockernek. Ez a mindenaron valamilyen szubkulturahoz tartozni akaras es oltozkodessel, viselkedessel, akarmivel ezt kifele mutatni igyekezes foleg csak a tizenevesekre jellemzo. Rolam pl oltozkodesem alapjan biztos nem mondanak meg, hogy mit hallgatok. Persze regebben azert ez nem igy volt, de szerintem egy ido utan kinovi az ember.

23F

2014. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számomra egy rocker olyan ember, aki rock zenét hallgat, és azonosulni tud a rock "életérzéssel", akármelyik rockzenei stílust favorizálja is.
2014. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!