Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az gáz ha még nem volt barátom?

Az gáz ha még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és elég kellemetlennek érzem hogy nem volt még soha barátom hiszen az utcán minden nap látom a 12-14 éveseket akiknek már van barátjuk. Tudom hogy nem ők a mércék de akkor is rossz érzés.

Még Anyukám is szokott olyanokat mondani hogy én már nyugodtan pasizhatok meg hogy a barátom majd ilyen meg olyan ne legyen viccesen (mondjuk nem legyen fültágítós piercinges meg agyontetovált) meg mondja amikor sétálunk az utcán hogy: na ilyennel haza ne állíts! Tudom hogy viccből mondja de olyan mintha sürgetné hogy legyen már barátom.

Nem is tudom hogy lenne én nem is járok szórakozóhelyekre...

Hogyan tudnék megismerkedni valakivel?



2014. máj. 4. 22:27
1 2
 1/13 KissKawaiiViki válasza:
100%
Szerintem ne izgulj!Az iskolaban talalhatsz magadnak part,de nincs abban semmi baj ha nem volt baratod!Koran nyilo virag,koran hervad!Shakespeare is megmondta!!:)))
2014. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

NEM NEM AZ!!!! hagyd anyukádra a dolgot ez majd szép lassan eltünik..

az ismerkedést pedig ha nem jársz szórakozóhelyekre akkor online valahol ismerkedj (pl. itt is szoktak) ne félj ismerkedni csak válogasd meg kivel beszélsz mert akár baj is lehet... u.i.: ha akarsz irj :) 17/F

2014. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kicsit sem gáz. Anyukád meg csak viccelődik, nem valószínű, hogy sürgetne. A 'pasizásnál' nincs korhatár, hogy ennyi idős vagy, na most már muszáj elkezdened.
2014. máj. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán. 12-14 éveseknél tartom furcsának, hogy gyakori (ezek szerint, én nem tudom, amikor én voltam annyi idős, nálunk még nem volt az).
2014. máj. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Erre most hajnalban majdnem vmi k_čsöĝ választ írtam de gondolkoztam 2 percig és ez lett ->


Nem kell hogy ilyen átlagos tiniķrva legyél. A normális srácoknak akiknek szintén nem volt még senkijük ilyen korban, értékelik ezt. Szóval azt hogy nem olyan vagy teljesen mint a többi. Lehet hogy nem azonnal találsz párt magadnak, lehet hogy nem éppen olyan lesz mint álmaidban vagy mint Edward (na érted...) viszont szeretni fog és nem hagy el.

Én elég kevés olyan lánnyal találkoztam akik kedvesek, jól néznek ki, és nem volt még senkijük és nagyon jól esne nekik. Olyannal sokkal akik szerintem örök életre egyedül lesznek hiába néznek ki kicsit is jól, de ez másik típus mert te keresnéd a párod.

Ha gondolod írj privátot :)

Ha full nem arról írtam amit kérdeztél, akkor sajnálom xD alig értem hajnalban hogy mivan :'D de legalább őszinte vélemény egy 16 éves sráctól :)

2014. máj. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem akartam hülye kérdést feltenni csak én úgy éreztem hogy le vagyok maradva...
2014. máj. 5. 09:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha 99 éves korodig nem változik a helyzet, akkor le leszel maradva, de ez nem verseny, legalábbis nem annak kellene lennie.
2014. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[5-ös vagyok]

Ne parázz rá mert annál szarabb lesz.

Én is paráztam, a barátaim már rég túl vannak a második csajon is, már egyik se szűz, na most én nekem eddig senkim nem volt meg az vagyok, szóval én is ezt éreztem hogy le vagyok maradva.

És ők mondják nekem hogy nem kell sietnem...akkor csak van benne valami.

20-21 éves korodig szerintem ráérsz

2014. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok rágörcsölni... lehet nem kéne hogy zavarjon és egyszer majd csak lesz valami!
2014. máj. 5. 13:02
 10/13 anonim ***** válasza:

Sokkal több romantikát képes két 20 körüli ember vinni az első találkozásaikba, mint bárki, aki még fél lábbal gyerek. Nem olyan buták a régimódi arcok, tényleg korai ilyesmivel foglalkozni fiatalon. Persze akik az állathoz állnak közelebb, azok hiába várnának 30 éves korukig is, nem sokat nyernének vele. De aki így ír és fogalmaz, ahogy te, annak minden esélye megvan rá, hogy tenyerén fogja hordozni a sors. Anyukád szerintem csak azért traktál kicsit ilyesmivel, hogy véletlen se feszengj rajta, hogy nem lehet, vagy jaj, mi lesz. Lehetne, és jó lenne, ez tény.


Csak előbb el kell jöjjön.

2014. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!