Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs egy barátom sem. Mit...

Nincs egy barátom sem. Mit csináljak? Nem bírom.14/L

Figyelt kérdés
Minden nap sírva megyek suliba. Nem elég hogy nincsenek barátaim, folyton bántanak szavakkal. Ma is csak ültem és sírtam ők meg piszkáltak hogy milyen gyenge vagyok stb...Nem bírom már. Mit csináljak?
2014. febr. 25. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se hagyd magad! Vágj vissza nekik! Én is ott b*sztam el anno hogy sokáig tűrtem. Amúgy hasonló helyzetben vagyok. 16/f Szüleid tudják amúgy?
2014. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ahogy az előző válaszoló mondta:NE HAGYD MAGAD...

Engem is elég sokáig cseszegettek alapsuli alsó tagozatán.Aztán kinyitottam a szám,és hirtelen mindenkivel jóba lettem.És hidd ha most megismernél,nem tudnád elképzelni sem hogy engem valaha kiközösitettek:D Légy erős

18/L

2014. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy rossz. Nekem középsuliban csak egy barátnőm volt az osztályban, a fele osztály nem szeretett, vagy az osztály "kiskirálya" miatt, mert ha ő nem kedvelt akkor másnak sem szabad alapon vagy azért mert én nem voltam sosem nyalós és nem imponáltam nekik, na meg nem is voltam nagy szájú soha.

Legalább 9-10. osztályig nem mertem nagyon kiállni magamért, én is inkább tűrtem. Egyszer csak bekattantam és az osztály "kiskirályának" neki mentem, még az ajtót is rárúgtam majdnem, csak azért nem tettem mert tuti engem vesznek elő előbb nem őt. Azután kevésbé csesztetett, de azért nem hagyott fel vele teljesen, de akkor láthatták hogy végre nem vagyok nyúl és kivívtam némi kis tiszteletet tőlük. Én is jobban éreztem magam ezután.

Az biztos, hogy nem szabad arra várni, hogy majd valamiféle barátod megvédjen velük szemben, mert ha olyan mint az enyém volt, akkor teljesen mindegy. Az én barátnőm akkor védett meg vagy állt ki mellém, amikor elült a vihar. Aztán már nagyon be tudott nekik szólni, de éles helyzetben nem mert félt, hogy netán majd őt is izélgetni fogják ha segít nekem.


Egyszer szedd össze minden mérged amik ők váltanak ki belőled és ronts rájuk szavakkal, lelkileg a legjobb ha átgázolsz rajtuk te is, ha tudod a gyenge pontjukat ha megtalálod élj vele csak vissza! Ők sem kímélnek! Szemet szemért! Ha úgy van, üsd le őket. Nyugodtan!

Csak így szerzel önbizalmat és mutathatod meg, hogy nem vagy jelentéktelen és lábtörlő nekik.

2014. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
<3
2014. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mint az előzőek: Ne hagyd magad, és vágj vissza! Sok sikert! Stay strong!!!:)
2014. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!