Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetnek ilyen emberek? :O

Hogy lehetnek ilyen emberek? :O

Figyelt kérdés

Facebookon egy csaj meg akarta jelölni azt a kepemen hogy 'csúnya vagyok'.Ez meg annyira nem is lenne baj.(hozzáteszem soha a büdös életbe nem találkoztam vele,azt se tudom kicsoda)Amikor rairtam es megkérdeztem hogy mert csinálta ezt letagadta,es mindennek elhordott.Most ott tartunk hogy megfenyegetett..(?!)hogy a fejem a falba lesz.kb egy idősek vagyunk.Nem szoktam szidni őket ,de baromira érződött hogy cigány a kiscsaj....

Mit gondoltok erről ?

Lenne meg egy kérdésem .A messenger facebookon kiírja hogy honnan küldtem ?Mert megkérdezte hogy van e olyanom.(Nincs)Mindta hogy csináljak (???).Mondtam hogy nem .


2014. máj. 8. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A véleményem az, hogy az emberek butaságokkal foglalkoznak. Te és Ő is. És most már Én is.
2014. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz..:/ de mért kell ilyeneket mondania?
2014. máj. 8. 15:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem tiltottad le, akkor most tiltsad le.
2014. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minek állsz le ilyen szellemi tolószékesekkel vitatkozni? Letiltod és el van felejtve.
2014. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
cigggggggggggááááááááááááááányyyy ciggggggááánnyyy retttekkkk
2014. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lefogom.mert én nem csináltam semmit. :( es megis mindennek elhord..
2014. máj. 8. 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Mond neki h a szülei biztos díjjazni fogják ha a rendőr ismerősöd kimegy hozzájuk és körbenézelődik. :D A rendőröktől tartanak ezek a csicskák am. meg tiltsd le.
2014. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy látszik front van:) Tegnap nekem is beszólt egy tag, totál ismeretlenül, tök normális voltam, semmi probléma. Néztem egy nagyot, aztán szó nélkül töröltem.


Tedd te is ezt az ilyen egyeddel. Ha a családja nem látja, hogy valami gebasz van vele, legalább te tartsd távol magadtól.

2014. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:) nem értem ezeket...
2014. máj. 8. 16:33
 10/10 Bruce_Wayne ***** válasza:
azt kívánom ennél nagyobb "problémád" ne legyen az életben...
2014. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!