Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kínai, japán, indiai emberek?

Kínai, japán, indiai emberek?

Figyelt kérdés

Vannak az oldalon kínai, japán, indiai emberek? Lányok-fiúk 15-25 között, igazából lehet más korosztály is, csak szívesen beszélgetnék egy ebbe a kultúrába tartozó emberrel. Érdekelnek a világ kultúrái és szeretnék kicsit közvetlenebbül is beszélgetni róla, nem csak a fellehető információk alapján.

Korosztályt csak amiatt írtam, gondoltam jobban megértjük egymást mert én 21/f vagyok, de mint mondtam, ha ettől független valakinek lenne kedve beszélgetni más korosztályból is, annak is örülnék.



2014. máj. 12. 03:43
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nos "indiaiak" biztos vannak, de az teljesen más kultúra mint a Japán központú dél-kelet ázsiai (^_^)
2014. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel tisztában vagyok, és mint írtam is " világ kultúrái " tehát többre gondoltam. :)

Viszont nem igen írt senki szóval most még nem sok siekrrel jártam iylen téren.

2014. máj. 17. 23:55
 3/4 anonim válasza:

Még mindig érdekel ez a téma?

Van egy indiai ismerősöm, aki mindig azzal nyaggat, hogy keressek neki magyar barátnőt XD lehet, hogy megelégedne egy baráttal is :P egyébként néha elég gyerekes tud lenni, de segítőkész és kedves. (Csak tudni kell kezelni, és ne higgy el neki mindent, amit mond magáról, de a kultúráról biztosan nem füllent.)

Ha szeretnéd, megkérdezem tőle, hogy mit szól hozzá :)

2015. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, beszélgetnék szívesen.
2015. febr. 11. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!