Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi alapján mennek oda kunyerál...

Mi alapján mennek oda kunyerálni aprót, cigit az emberhez? Túl barátságos lenne a megjelenésem, hogy mindig betalálnak a csövesek?

Figyelt kérdés

Ha szakadt ruhában járnék nem jönnének oda, mondván,"ennek még normális ruhára sem telik! "?

Vagy hogy megy ez? És mikor nem adok nekik pénzt, honnan jön a" akkor egy szál cigit adjá má'! Mikor nem is cigizek...


Hogyan lehet ezeket levakarni?

Mindig betalálnak a metrón, a bolt előtt, a parkban.

Van rá taktika?



2014. máj. 13. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy nézel ki, mintha rendes ember lennél.
2014. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem a gyengébbekhez mennek oda általában, idősebbekhez, lányokhoz, nőkhöz, fiatalabbakhoz, akik empatikusabbak, hiszékenyebbek,befolyásolhatóbbak, megfélelmíthetőbbek és ha kell, a kéregető tudja az erejét fitoktatni velük szemben
2014. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elég csúnyán nézek,kicsit sem tűnök barátságosnak,látszik hogy leszarom őket,és nem cigizek,ezért tőlem nem kérnek semmit.Viszont ha valami miatt szemüveg is van rajtam,akkor egyből gyengébbnek tűnök.
2014. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

A nagy fenét, ezek odamennek mindenkihez. Mikor nyári munkán voltam építkezésen akkor is jöttek tarhálni.

Egyébként bármilyen utcai megszólításra kapásból ezt a 3 szót vágom rá, mikor csak annyit mondd hogy "hello":

"Nem" "Nem érdekel" "Nincs" miután elmondtam ezt a 3 varázsszót akkor lekopnak. Csak a cigányok szoktak kitartóak lenni, nekik el kell magyarázni hogy drága a cigi, ezért nem adok.

2014. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte mindenkihez odamennek, nincs ellenszerük. Nekem elég feltűnő, nagyobb fülhallgatóm van, ennek ellenére mégis odaállnak elém és motyorásznak. Tegnap csak épphogy kiszúrtam, hogy nekem beszél, mert a villamost figyeltem, jön-e, ő meg a másik oldalamon állt. Elég ijesztő volt. (@_@) Igazán leeshetne nekik, hogy nem hallom és nem is arra nézek, de azért mondta mondta...
2014. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!