Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te hogyan győznél meg egy...

Te hogyan győznél meg egy srácot arról, hogy tanuljon táncolni?

Figyelt kérdés

Társastáncra gondolok, nem versenyszerűen, csak szórakozásként, társasági eseményként.

Milyen érvvel tudnál meggyőzni valakit, aki szerint a tánc nem neki való? Egy diplomás, dolgozó huszonéves srácról van szó.

Minden konstruktív hozzászólásért jár a pacsi :)



#tánc #salsa #társastánc #modern társastánc #közösségi tánc #modern jive
2014. máj. 22. 15:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
48%
Serkenti az vérkeringést és fejleszti az izmokat. Jó szórakozás, le tudja vezetni a feszültséget.
2014. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Márciuska ***** válasza:
56%
A társastánc rendkívül férfias, és nagyon vonzóvá teszi a férfit egy nő szemében! (Ha nem hiszi, meg kell nézni Richard Gere filmjét, a Hölgyválaszt!!!)
2014. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
48%
Ha magamból vagy az ismerőseimből indulok ki akkor azt mondom sehogy.Ha erőlteted méginkább nem akarja
2014. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Márciuska ***** válasza:
78%
Hm, lehet, hogy az erőltetés tényleg nem jó ötlet. Ha nagyon akarod, inkább kérd. Mondd azt, hogy neked ez fontos lenne, és nagyon nagy örömet szerezne vele. De ne zsarold azzal, hogy "ha igazán szeretsz, akkor megteszed".
2014. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
48%
Hát nincsenek vele beszélőviszonyban álló férfiismerőseid, akik maguk táncolnak néha? Akkor megdumálhatnád, hogy dumálják rá ők, vagy legalábbis kezdjenek mesélni előtte sztorikat, hogy milyen jó nők járnak táncolni, meg milyen jókat szórakoznak, szabadon "fogdoshatják" őket a táncon, mert másképp nem megy... Szóval kész élmény... Hátha így ráharap...
2014. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy, ha valakinek nincs érzéke a tánchoz, akkor úgysem megy el, én sem tudtam megtanulni táncolni, pedig próbálkoztam, csak égés volt.
2014. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
tetszik a srác? :D
2014. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%

Lógass ki egy nagy vásznat az ablakodon, hogy SZABAD EGY TÁNCRA? Ha arra jár a villamossal, lehet észre fogja venni, és rohan fel hozzád a mozgólépcsőn egy szál rózsával a szájában.


Na jó, viccet félretéve, csatlakozok az előzőekhez... Állj oda elé, mondd neki, hogy te szeretnél társastáncolni és örülnél, ha ő is tanulna veled. Ha viszont nem akarja, nem kell meggyőzni, mert az csak annál jobban elriasztja. Nem lehet egy embert rávenni valamire, ha nincs kedve hozzá.


Max. csiálj annyit, hogy egy este rakj be valami zenét és kezdj el vele táncolni. Taníts meg neki pár lépést. Mondjuk angol keringőre. Lehet, hogy kedvet fog hozzá kapni. Nézesd meg vele a Hölgyválaszt és a többi hasonló filmet. Ha ezek után sincs kedve, akkor hagyd :D

2014. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
36%

Sehogy. Ha akarná, akkor csinálná. Azért mert te rábeszéled valami úton módon, még nem fogja szeretni.


Max megkérdezheted, hogy akar e.. De ha nem-et mond, akkor békén kell hagyni.

2014. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
50%

Ne erőltess senkire rá semmit!Ha valaki önmagától valamire azt mondja először,hogy NEM,akkor azt nem szabad erőltetni,még akkor sem,ha esély van rá,hogy megszeresse.

Minden ember a saját élete felett dönthet.Te nem vagy bíróság,nem kényszeríthetsz senkit semmire.


Nőként utálom az érzelmi zsarolás kedves és bunkó válfajait egyaránt!Egyszerűen börtönben éreztem magam mindig,ha rákényszerítettek valamire,és utáltam ott lenni,és utáltam az adott dolgot csinálni...

...velem ezért lesz szerencséje a férfiaknak részben(és ezért is volt):soha semmit nem erőltetnék rá senkire,főleg nem egy egészséges párkapcsolatban.

Viszont részben ez a BAJ velem:nem tudok másokat jól befolyásolni.Régen tudtam,aztán azóta jött ez a "nem szeretem,ha belekényszerítenek adott helyzetekbe" dolog...

2014. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!