Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minden lány szeret táncolni?

Minden lány szeret táncolni?

Figyelt kérdés

Akik nem, miért nem?

Elsősorban ezen lányok válaszát várom.



2014. márc. 26. 21:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek táncolni, béna vagyok benne, nincs rimusérzékem, nem szeretem ha figyelnek, visszahúzódó vagyok nagyobb társaságban.
2014. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nemhogy nem szeretek, de nem is vagyok hajlandó.

Nem tudok mozogni, merev vagyok, és nevetségesnek érzem magam.

Ritmusérzékem nincs (illetve van, de mozgásnál nem sikerül alkalmazni :P, de pl. tapsolásnál vagy éneklésnél nincs ilyen gondom), egyszerűen rosszul érzem magam.

Rettegek minden alkalomtól, amikor tudom, hogy rángatni fognak, hogy táncoljak (pl. esküvőn), és haragszom, ha kötelezni akarnak rá.

Inkább menekülök minden ilyen szituációból.

28/N

2014. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek táncolni nyilvánosan. Itthon elrázogatom magam, de nyilvánosan csak pia segítségével megy.
2014. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Detto, mint a kettes.

Társastáncot még hajlandó lennék tanulni, mert ott meg vannak szabva a lépések, megtanulja az ember őket, aztán valahogy majdcsak sikerül, de improvizálni nem tudok.

2014. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Életkort is írjatok.
2014. márc. 26. 22:34
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszát szóról szóra megismételhetném.


40N

2014. márc. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a zenét, de táncolni márnem annyira, csak afféle "medvetáncot".

Nincs jó ritmusérzékem, alapból a mozgásom sem kifinomult, tornából is béna voltam mindig diákkoromban.

Koncertekre elég sokat jártam, ami lötyögés oda kell meg ugrabugra, az nekem elég volt, ettől még nagyon élveztem a bulikat.

37/N

2014. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Hmm... szeretnék táncolni, ha tudnék. Én a diszkóban a ritmusra ide-oda himbálózást nem tartom táncnak.

26/L

2014. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A társastánccal sokkal bentebb nem lennél 4-es. 6 évig táncoltam, ebből 3 év versenyzés, de kis túlzással egy szabályos tánclépést sem tettem meg diszkó tánctermében.

Ha a cha-cha-cha-t nyomod, akkor pl a new york nevű teljesen alap figurával vagy tarkón vágsz folyton valakit, vagy a piát ütöd ki a kezéből, mert olyan a kéz mozgása közben.

A szambához egy-két lépés kivételével sok hely kell, az haladós. Soha nem lesz hozzá elég tér.

Rumba. Na ez még talán oké, csípőtekergetéshez, tipi-tapihoz nem kell sok hely, de rumba ritmusú és olyan lassú zenét diszkóban nem fognak lejátszani.

Jive-ban végig ugrálsz, sok a rúgás, hadd ne mondjam ezt a körülötted lévők mennyire kultiválják :) Annak ellenére is jól sípcsonton lehet valakit törölni, hogy a rúgások nem előre, hanem inkább magad alá irányulnak.

Paso doble meg teljesen mindegy, hogyan kell táncolni, TUTI nem lesz hozzá zene :D


A standard táncokhoz pedig már ahhoz sincsen elég hely, hogy egy rendes tartást felvegyen az ember.


De a fő dolog, hogy a másiknak vélhetően fingja sem lesz, mi az a szamba, vagy akármi más.


Nem azt mondom, hogy haszontalan, mert általában egyre csak szélesedik mindig a lányok mosolya, ha velem táncolnak :) De ne számíts rá, hogy te majd szabályos figurákat fogsz lépni.

2014. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mint az 1-es.

15/L

2014. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!